Telekamery 2016. Katarzyna Skrzynecka przyszła z mężem. Spodziewacie się wpadki? Będziecie zaskoczeni

Katarzyna Skrzynecka czasem zalicza wpadki, ale jej stylizacja z gali Telekamery 2016 należy do udanych. Zobaczcie!
Stylowa Skrzynecka Spodziewacie się wpadki? Będziecie zaskoczeni. Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na gali Telekamery 2016 ze swoim ukochanym, Marcinem Łopuckim. Para prezentowała się bardzo stylowo! Katarzyna Skrzynecka czasem zalicza wpadki, ale jej stylizacja z gali Telekamery 2016 należy do udanych. Zobaczcie! Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na gali Telekamery 2016 ze swoim ukochanym, Marcinem Łopuckim. Para prezentowała się bardzo stylowo! Łopucki wybrał klasyczny garnitur, a aktorka postawiła na czerwoną, klasyczną suknię. Do balowej kreacji dobrała srebrną kopertówkę i wysokie, czerwone szpilki. Jak wyglądała? Bardzo ładnie. Zgadzacie się z naszą opinią? Mamy nadzieję, że aktorka częściej będzie wybierała suknie w tym fasonie. Prezentuje się w nich bajecznie!

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na gali Telekamery 2016 ze swoim ukochanym, Marcinem Łopuckim. Para prezentowała się bardzo stylowo! Łopucki wybrał klasyczny garnitur, a aktorka postawiła na czerwoną, klasyczną suknię. Do balowej kreacji dobrała srebrną kopertówkę i wysokie, czerwone szpilki. Jak wyglądała? Bardzo ładnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zgadzacie się z naszą opinią? Mamy nadzieję, że aktorka częściej będzie wybierała suknie w tym fasonie. Prezentuje się w nim bajecznie!

jm