Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski razem na ściance. Ale chemia! Nic dziwnego, spójrzcie na jej suknię

Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski razem pojawili się na rozdaniu Telekamer. Do zdjęć pozowali trzymając się za ręce - praktycznie nie odstępowali siebie na krok. Co więcej - byli jedną z najlepiej ubranych par tego wieczoru!
Para z klasą Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski razem na ściance. Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski razem pojawili się na rozdaniu Telekamer. Do zdjęć pozowali trzymając się za ręce - praktycznie byli nierozłączni. Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski razem pojawili się na rozdaniu Telekamer. Do zdjęć pozowali trzymając się za ręce - praktycznie nie odstępowali siebie na krok. Co więcej - byli jedną z najlepiej ubranych par tego wieczoru! Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski to jedna z aktorskich par, która pojawiła się na gali Telekamery 2016. Są parą już od kilku lat, ale widać, że między nimi iskrzy! Co więcej - zaprezentowali się w bardzo szykownych strojach wieczorowych. Arciuch założyła długą, czarną suknię bez ramiączek - podkreśliła swoją idealną figurę. Wyszło seksownie i bardzo kobieco - wprost idealnie! Z kolei Kasprzykowski wybrał granatowy, bardzo elegancki garnitur. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że gwiazdy "Halo Hans" (na planie którego się poznali) to jedna z najpiękniejszych par wieczoru.

Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski to jedna z aktorskich par, która pojawiła się na gali Telekamery 2016. Są parą już od kilku lat, ale widać, że między nimi iskrzy! Co więcej - zaprezentowali się w bardzo szykownych strojach wieczorowych. Arciuch założyła długą, czarną suknię bez ramiączek - podkreśliła swoją idealną figurę. Wyszło seksownie i bardzo kobieco - wprost idealnie! Z kolei Kasprzykowski wybrał granatowy, bardzo elegancki garnitur.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że gwiazdy "Halo Hans" (na planie, którego się poznali) to jedna z najpiękniejszych par wieczoru.

 

KS

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak oceniasz stylizacje Tamary Arciuch i Bartosza Kasprzykowskiego?