Mariah Carey wróciła do formy? Było blisko, ale popełniła WIELKI błąd. Uwielbiany przez Polki

Gwiazda nie ma szczęścia do stylistów? A może jest po prostu... ofiarą swojego gustu?

Mariah Carey od dawna ma spore problemy z zachowaniem stałej wagi. Gwiazda co schudnie, to zaraz znowu przybiera na wadze i to właściwie jedyna stała, jeśli chodzi o jej image w ostatnich latach.

Niedawno wydawało się jednak, że Carey wreszcie wraca do formy. Diwie układa się bowiem w życiu prywatnym - zaręczyła się z australijskim miliarderem Jamesem Packerem, a także zawodowym, bo niedługo wyruszy w nową trasę koncertową, z którą odwiedzi również Polskę. Te zmiany pozytywnie odbiły się na wyglądzie wokalistki, która ostatnio zachwycała szczupłą sylwetką, umiejętnie podkreślaną eleganckimi kreacjami.
Niestety, wygląda na to, że ta metamorfoza była tylko chwilowa. W miniony weekend gwiazda pojawiła się bowiem na imprezie w jednym z klubów w Las Vegas i... nie zachwyciła.

Mariah Carey wybrała na tę okazję obcisłą, krótką sukienkę z błyszczącego srebrnego materiału, która nie okazała się zbyt łaskawa dla jej figury. Jakby tego było mało, na nogach gwiazdy połyskiwały błyszczące rajstopy, wciąż uważane przez wiele Polek za symbol elegancji.

Tragicznego efektu nie uratowały nawet elegancka diamentowa biżuteria i promienny uśmiech, który nie znikał z twarzy Mariah, a gwiazda prezentowała się niczym dyskotekowa kula.

Myślicie, że powinna pomyśleć nad zmianą stylisty?

IN