Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? "Walczy o powrót do show-biznesu". Słowa Stockingera mogą ją zasmucić

Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? Aktorka ma się coraz lepiej, a reżyser serialu ponoć chętnie zobaczyłby ją z powrotem na planie.
Powrót Kotulanki? "Walczy o powrót do show-biznesu". Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? Aktorka ma się coraz lepiej, a reżyser serialu ponoć chętnie zobaczyłby ją z powrotem na planie. Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? Aktorka ma się coraz lepiej, a reżyser serialu ponoć chętnie zobaczyłby ją z powrotem na planie. Agnieszka Kotulanka ma się ostatnio coraz lepiej, a to rodzi nadzieję fanów "Klanu" na jej powrót do obsady serialu. Ostatnio aktorkę widziano w restauracji sushi i była wyraźnie odmieniona: - W niczym nie przypominała siebie sprzed roku. Zadbana, z nową fryzurą, w nowych ciuchach i z lekkim uśmiechem na twarzy - relacjonuje "Super Express". Wszystko wskazuje na to, że wyrwała się z alkoholowego piekła i zaczęła walczyć o powrót do show-biznesu. Choć grana przez nią postać została uśmiercona, reżyser Paweł Karpiński od początku zapowiadał, że jeśli tylko aktorka wyjdzie na prostą, znajdzie sposób na to, by przywrócić ją do pracy. Mówiło się, o tym, że Agnieszka może zacząć grać w "Klanie" w scenkach retrospekcyjnych, czyli główni bohaterowie przypominaliby sobie jakieś zdarzenia z Krystyną Lubicz. Ktoś nawet wspominał o "brazylijskim" rozwiązaniu, czyli pojawieniu się nieznanej siostry bohaterki. Ale warunek jest, wiadomo, jeden. Wygląda jednak na to, że Karpiński może nie zrealizować swoich planów, gdyż według "Twojego Imperium" dni "Klanu" są policzone. Tomasz Stockinger grający rolę Pawła Lubicza, w rozmowie z tygodnikiem mówi: - Mamy podpisane kontrakty na dokończenie bieżącej serii, czyli mniej więcej do połowy maja. Co będzie dalej, tego nikt nie wie. Z kolei Laura Łącz, serialowa Gabriela, nie wierzy, że stacja faktycznie mogłaby podjąć taką decyzję: - Telewizja strzeliłaby sobie w kolano, ponieważ to jest serial, który wciąż oglądają trzy miliony Polaków - mówi. Tęsknilibyście za "Klanem"?

Agnieszka Kotulanka ma się ostatnio coraz lepiej, a to rodzi nadzieję fanów "Klanu" na jej powrót do obsady serialu. Ostatnio aktorkę widziano w restauracji sushi i była wyraźnie odmieniona:

W niczym nie przypominała siebie sprzed roku. Zadbana, z nową fryzurą, w nowych ciuchach i z lekkim uśmiechem na twarzy - relacjonuje"Super Express". Wszystko wskazuje na to, że wyrwała się z alkoholowego piekła i zaczęła walczyć o powrót do show-biznesu.

Choć grana przez nią postać została uśmiercona, reżyser Paweł Karpiński od początku zapowiadał, że jeśli tylko aktorka wyjdzie na prostą, znajdzie sposób na to, by przywrócić ją do pracy.

Mówiło się, o tym, że Agnieszka może zacząć grać w "Klanie" w scenkach retrospekcyjnych, czyli główni bohaterowie przypominaliby sobie jakieś zdarzenia z Krystyną Lubicz. Ktoś nawet wspominał o "brazylijskim" rozwiązaniu, czyli pojawieniu się nieznanej siostry bohaterki. Ale warunek jest wiadomo jeden.

Agnieszka Kotulanka, Paweł Stockinger KAPIF

Wygląda jednak na to, że Karpiński może nie zrealizować swoich planów, gdyż według "Twojego Imperium' dni "Klanu" są policzone. Tomasz Stockinger grający rolę Pawła Lubicza, w rozmowie z tygodnikiem mówi:

Mamy podpisane kontrakty na dokończenie bieżącej serii, czyli mniej więcej do połowy maja. Co będzie dalej, tego nikt nie wie.

Z kolei Laura Łącz, serialowa Gabriela, nie wierzy, że stacja faktycznie mogłaby podjąć taką decyzję:

Telewizja strzeliłaby sobie w kolano, ponieważ to jest serial, który wciąż oglądają trzy miliony Polaków - mówi.

Tęsknilibyście za "Klanem"?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (21)
Agnieszka Kotulanka wróci do "Klanu"? "Walczy o powrót do show-biznesu". Słowa Stockingera mogą ją zasmucić
Zaloguj się
 • Gość: ksantypka

  Oceniono 8 razy 6

  czas najwyższy już skończyć ten serial,nie a się go już oglądać.pani Kotulance życzę wyjścia na prostą i wytrwałości.

 • Gość: ksantypka

  Oceniono 6 razy 4

  czas najwyższy aby serial się skończył,nie da się już go oglądać ,jest ciągnięty na siłę

 • Gość: anna

  Oceniono 5 razy 3

  Niedch Pani walczy wierzę że musi się udać.Jest Pani mądra, inteligentna i da Pani radę Wspieram Pania i trzymam kciuki.

 • Gość: Jola

  Oceniono 7 razy 3

  Powrót Kotulanki może spowodować, że wrócę do oglądania Klanu!

 • Gość: tereska

  Oceniono 4 razy 2

  Z wiekiem człowiek za wszystkim tęskni, to i za Klanem będzie tęsknić!

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  z wóda jak z granatem-żartów ni ma-i pic to trza umić-haha.

 • Gość: Red

  Oceniono 3 razy 1

  Myślę, że jak wprowadzą do serialu kilka rozmów o Bolku, trochę newsów o komisji smoleńskiej, a rodzina dostanie 500 zł na dziecko, to perspektywa jest całkiem, całkiem.

 • Gość: lol

  0

  Nie zabierajcie na Klanu. To jest najlepszy serial komediowy jak widzialem :) Kabarety przy tym wysiadaja

 • Gość: titka

  0

  Aga Kotulanka, moim zdaniem powinna wyskoczyć na kawę z panią Stanisławą Celińską albo z Krzysztofem Antkowiakiem. Mieli podobny problem, a wydaje mi się, że tylko osoba doświadczona potrafi zrozumieć i poprowadzić. Powodzenia !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX