Cindy Crawford 50. urodziny świętowała z mężem. NA PLAŻY. Strój? Odsłonił nogi i udowodnił. Ona się nie starzeje!

Cindy Crawford skończyła 50 lat. Jedna z najsłynniejszych top modelek lat 90. ten szczególny dzień spędziła razem z mężem w luksusowym kurorcie St. Barts.
Gdzie swoje urodziny świętowała Cindy Crawford? Cindy Crawford urodziny spędziła w luksusowym kurorcie St. Barts. Cindy Crawford zrobiła sobie wspaniały prezent urodzinowy. Swoje "50-lecie" świętowała razem z mężem na wakacjach. Plaża, promienie słońca, ocean i towarzystwo bogatych przyjaciół... Lepszy dzień trudno sobie wyobrazić. Modelka na przechadzkę po plaży wybrała niebiesko-zieloną tunikę, która odsłoniła jej niebywale zgrabne ciało i słynne nogi. Nie był to oczywiście jej jedyny strój. Spójrzcie, na Cindy w białej, plażowej sukience. Aż trudno uwierzyć, że ma więcej niż 30 lat! Naszym zdaniem Crawford prezentuje się naprawdę pięknie. Jest naturalna, ma świetną figurę, a jej uroda wcale nie przeminęła. Wręcz przeciwnie - dojrzała. Ona nie zestarzeje się chyba nigdy ;)

Cindy Crawford zrobiła sobie wspaniały prezent urodzinowy. Swoje "50-lecie" świętowała razem z mężem na wakacjach. Plaża, promienie słońca, ocean i towarzystwo bogatych przyjaciół... Lepszy dzień trudno sobie wyobrazić. Modelka na przechadzkę po plaży wybrała niebiesko-zieloną tunikę, która odsłoniła jej niebywale zgrabne ciało i słynne nogi. Nie był to oczywiście jej jedyny strój. Spójrzcie, na Cindy w białej, plażowej sukience. Aż trudno uwierzyć, że ma więcej niż 30 lat!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Naszym zdaniem Crawford prezentuje się naprawdę pięknie. Jest naturalna, ma świetną figurę, a jej uroda wcale nie przeminęła. Wręcz przeciwnie - dojrzała. Ona nie zestarzeje się chyba nigdy ;)

Zgadzacie się z naszą opinią?

jm

Więcej o:
Komentarze (4)
Cindy Crawford 50. urodziny świętowała z mężem. NA PLAŻY. Strój? Odsłonił nogi i udowodnił. Ona się nie starzeje!
Zaloguj się
 • intruz22

  Oceniono 1 raz 1

  Cindy zawsze była i jest piękna.

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy -1

  O niej można powiedzieć ,że jest piękna , a Cielecka tylko ładna.

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy -1

  No , o niej można powiedzieć ,że jest piękna....a nie Cielecka, która jest tylko ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX