Sonia Bohosiewicz i Natalia Siwiec w TEJ SAMEJ kreacji. Podobna jest też stylizacja. Która wypadła lepiej? [SONDA]

Zarówno Sonii Bohosiewicz jak i Natalii Siwiec spodobała się czarna sukienka marki Bizzu. Aktorka założyła ją na plan "Małych Gigantów", a modelka wybrała się w niej na imprezę Balmain.
Dramat Siwiec i Bohosiewicz Zarówno Sonii Bohosiewicz jak i Natalii Siwiec spodobała się czarna sukienka marki Bizzu. Chociaż style Sonii Bohosiewicz i Natalii Siwiec bardzo się różnią, to jedna z kreacji szczególnie spodobała się obu paniom. Mowa tu o efektownej, czarnej mini sukience od Bizzu. Kreacja kosztuje 1183 zł. Jako pierwsza, pokazała się w niej modelka na imprezie marki Balmain. Z kolei aktorka wybrała ją na nagranie jednego z odcinków "Małych Gigantów". Dodatki wybrały bardzo podobne - obie postawiły na czerwone, sznurowane szpilki. Jedyną różnicę w obu tych stylizacjach stanowi dekolt - Siwiec wybrała zabudowany model, a Bohosiewicz spory dekolt w kształcie litery "V". Która według Was wygląda lepiej w tej kreacji? Porównajcie zdjęcia i oddajcie głos w naszej sondzie!

Chociaż style Sonii Bohosiewicz i Natalii Siwiec bardzo się różnią, to jedna z kreacji szczególnie spodobała się obu paniom. Mowa tu o efektownej, czarnej mini sukience od Bizzu. Kreacja kosztuje 1183 zł. Jako pierwsza, pokazała się w niej modelka na imprezie marki Balmain. Z kolei aktorka wybrała ją na nagranie jednego z odcinków "Małych Gigantów". Dodatki wybrały bardzo podobne - obie postawiły na czerwone, sznurowane szpilki. Jedyną różnicę w obu tych stylizacjach stanowi dekolt - Siwiec wybrała zabudowany model, a Bohosiewicz spory dekolt w kształcie litery "V".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Która według Was wygląda lepiej w tej kreacji? Porównajcie zdjęcia i oddajcie głos w naszej sondzie!

 

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Która gwiazda lepiej wygląda w sukience Bizuu?