Roast Kuby Wojewódzkiego. Szulim: Podobało mi się, ale... Jedna osoba ją rozczarowała. Zgadzamy się

Roast Kuby Wojewódzkiego. Kolejna gwiazda komentuje show. Agnieszka Szulim ocenia je pozytywnie, choć ma kilka uwag do "roastowanego", czyli Kuby Wojewódzkiego.
Szulim o Wojewódzkim Roast Kuby Wojewódzkiego. Kolejna gwiazda komentuje show. Roast Kuby Wojewódzkiego to ciągle temat dyskusji. Jedni uważają, że był za ostry, inni że niesmaczny, ale są też osoby, którym się podobało. Do grona tych ostatnich należy Agnieszka Szulim. Mnie się podobał, bo jestem fanką roastów, ja się bawiłam bardzo dobrze, było bardzo hardkorowo, byłam zaskoczona. Dawid Podsiadło był rewelacyjny, ja lubię chłopaków ze Stand-Up Polska, lubię ich roasty. Bardzo ładnie wybrnęła Ania Dereszowska. Ja się nie spodziewałam, że na głównej antenie będzie jakiś roast, a jak już pojawił się taki pomysł, to zastanawiałam się, jaką formę przybierze - powiedziała w rozmowie z Se.tv. Krytyka spadła natomiast na Kubę Wojewódzkiego. Może faktycznie występ showmana wypadł blado na tle jego kreatywnych kolegów. Kuba Wojewódzki dał radę, ale nie był najlepszy - mówi Se.pl Agnieszka Szulim. Kuba Wojewódzki zapowiedział, że szykuje się kolejna część jego roastu. Szulim wydaje się wymarzoną kandydatką, ale tylko teoretycznie. Ja bałabym się, że nikt nie śmiałby się z moich żartów. Nie chciałabym dokopywać Kubie, bo wiele mu zawdzięczam - mówi prezenterka.

Roast Kuby Wojewódzkiego to ciągle temat dyskusji. Jedni uważają, że był za ostry, inni że niesmaczny, ale są też osoby, którym się podobało. Do grona tych ostatnich należy Agnieszka Szulim.

Mnie się podobał, bo jestem fanką roastów, ja się bawiłam bardzo dobrze, było bardzo hardkorowo, byłam zaskoczona. Dawid Podsiadło był rewelacyjny, ja lubię chłopaków ze Stand-Up Polska, lubię ich roasty. Bardzo ładnie wybrnęła Ania Dereszowska. Ja się nie spodziewałam, że na głównej antenie będzie jakiś roast, a jak już pojawił się taki pomysł, to zastanawiałam się, jaką formę przybierze - powiedziała w rozmowie z Se.tv.

Krytyka spadła natomiast na Kubę Wojewódzkiego. Może faktycznie występ showmana wypadł blado na tle jego kreatywnych kolegów.

Kuba Wojewódzki dał radę, ale nie był najlepszy - mówi Se.pl Agnieszka Szulim.

Kuba Wojewódzki zapowiedział, że szykuje się kolejna część jego roastu. Szulim wydaje się wymarzoną kandydatką, ale tylko teoretycznie.

Ja bałabym się, że nikt nie śmiałby się z moich żartów. Nie chciałabym dokopywać Kubie, bo wiele mu zawdzięczam - mówi prezenterka.

A Wy kogo widzielibyście w roli roastujących?

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (1)
Roast Kuby Wojewódzkiego. Szulim: Podobało mi się, ale... Jedna osoba ją rozczarowała. Zgadzamy się
Zaloguj się
 • Gość: bankomats wife

  0

  "Ja bałabym się, że nikt nie śmiałby się z moich żartów."
  - hmmmm... ciekawe dlaczego :]

  "Nie chciałabym dokopywać Kubie, bo wiele mu zawdzięczam"
  - hmmmm... tylko, że roast właśnie polega na dokopaniu komuś kogo się lubi... no chyba, że ten ktoś ciebie nie lubi... wtedy te obway są słuszne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX