Margaret powalczy o Eurowizję singlem "Cool Me Down". A fani na to: "Brzmi zupełnie jak..." Słyszycie tę inspirację?

Gwiazda w polskich eliminacjach do konkursu zmierzy się m.in. z Edytą Górniak. Myślicie, że ma szanse na zwycięstwo?
Margaret powalczy o Eurowizję Artystka wystartuje w eliminacjach z singlem "Cool Me Down" Margaret jeszcze niedawno zapewniała, że jest zbyt młoda, by myśleć o reprezentowaniu Polski w konkursie Eurowizji. Jednak od tamtej pory gwiazda najwyraźniej zmieniła zdanie, bo kilka dni temu okazało się, że to właśnie ona będzie jednym z kandydatów do występu w Sztokholmie w biało-czerwonych barwach. Margaret o miejsce na Eurowizji powalczy m.in. z Edytą Górniak , a w realizacji tego ambitnego planu ma jej pomóc piosenka "Cool Me Down", przy produkcji której pracował znany szwedzki muzyk Arash. Do sieci właśnie trafiła oficjalna wersja eurowizyjnej propozycji wokalistki, która - podobnie jak jej inne przeboje - brzmi bardzo światowo. I właśnie to wzbudziło wśród internautów spore emocje. Wielu z nich zarzuciło Margaret zbyt dużą inspirację twórczością Rihanny! Zajeżdża mi bardzo Rihanną, co nie zmienia faktu, że dobra robota! - ocenił jeden z fanów. Wybacz, ale track strasznie mi przypomina piosenkę Rihanny "Man Down" - dodała kolejna osoba. Myślicie, że to zamierzone podobieństwo? Czy Margaret z piosenką "Cool me Down" ma szanse na zdobycie dla Polski pierwszego miejsca na tegorocznej Eurowizji?

Margaret jeszcze niedawno zapewniała, że jest zbyt młoda, by myśleć o reprezentowaniu Polski w konkursie Eurowizji. Coś najwyraźniej jednak zmieniło się w myśleniu gwiazdki, bo kilka dni temu okazało się, że to właśnie ona będzie jednym z kandydatów do występu w Sztokholmie w biało-czerwonych barwach.

Margaret o miejsce na Eurowizji powalczy m.in. z Edytą Górniak , a w realizacji tego ambitnego planu ma jej pomóc piosenka "Cool Me Down", przy produkcji której pracował znany szwedzki muzyk Arash.

Do sieci właśnie trafiła oficjalna wersja eurowizyjnej propozycji wokalistki, która - podobnie jak jej inne przeboje - brzmi bardzo światowo.

I właśnie to wzbudziło wśród internautów spore emocje, bo wielu z nich zarzuciło Margaret zbyt dużą inspirację inną gwiazdą - samą Rihanną!

Zajeżdża mi bardzo Rihanną, co nie zmienia faktu, że dobra robota!
Wybacz, ale track strasznie mi przypomina piosenkę Rihanny - Man down
To nowy kawałek Rihanny?
W stylu Rihanny, nawet głos brzmi podobnie - pisali internauci.

Myślicie, że to zamierzone podobieństwo? Czy Margaret z piosenką "Cool me Down" miałaby szanse na zdobycie dla Polski pierwszego miejsca na tegorocznej Eurowizji?

ZAGŁOSUJCIE W NASZEJ SONDZIE!

IN

Czy podoba Ci się nowy singiel Margaret?