Monika Zamachowska obraziła chorego chłopca. MIAŻDŻĄCA krytyka internautów. "Powinna być zawieszona"

Monika Zamachowska zapytała chłopca z atopowym zapaleniem skóry, czy nie jest już nazywany "jaszczurem". Chłopcu zrobiło się przykro.
Niezręczność na śniadanie Monika Zamachowska do chorego chłopca: Już nie mówią na ciebie jaszczur? Monika Zamachowska zapytała chłopca z atopowym zapaleniem skóry, czy nie jest już nazywany "jaszczurem". Chłopcu zrobiło się przykro. Monika Zamachowska zapytała chłopca z atopowym zapaleniem skóry, czy nie jest już nazywany "jaszczurem". Chłopcu zrobiło się przykro. Monika Zamachowska gościła w "Pytaniu na śniadanie" matkę z chłopcem, który zmagał się z ostrymi objawami atopowego zapalenia skóry. Choroba sprawiała, że jego skóra przebarwiała się, stawała sucha i pokrywała bolesnymi zmianami. Leczenie powstrzymało chorobę, do czego między innymi przyczynił się apel jego matki, która poprosiła internautów o pieniądze. Ci stanęli na wysokości zadania. - Mateusz, rzeczywiście coś się zmieniło po tym apelu? - zapytał chłopca Łukasz Nowicki. - Dużo - przyznał uśmiechnięty Mateusz. Za chwilę jednak uśmiech zniknął z jego twarzy. - Nie mówią już na ciebie jaszczur? - to pytanie Moniki Zamachowskiej było tak nietaktowne, jak tylko możliwe. Chłopiec nie odpowiedział, za to jego mina wydłużyła się i widać było, że zrobiło mu się przykro.

Monika Zamachowska gościła w "Pytaniu na śniadanie" matkę z chłopcem, który zmagał się z ostrymi objawami atopowego zapalenia skóry. Choroba sprawiała, że jego skóra przebarwiała się, stawała sucha i pokrywała bolesnymi zmianami. Z powodu wyglądu chłopiec stał się obiektem przykrych żartów rówieśników. Sytuacja się zmieniła po tym, jak jego matka wystosowała apel o tolerancję i poprosiła, by rodzice wpłynęli na zachowanie swoich dzieci.

Mateusz, rzeczywiście coś się zmieniło po tym apelu? - zapytał chłopca Łukasz Nowicki.
Dużo - przyznał uśmiechnięty Mateusz.

Za chwilę jednak uśmiech zgasł na jego twarzy.

Nie mówią już na ciebie jaszczur? - to pytanie Moniki Zamachowskiej było tak nietaktowne, jak tylko możliwe.

Chłopiec nie odpowiedział i wyraźnie było widać, że pytanie dziennikarki sprawiło mu przykrość. Prawdopodobnie takie przezwiska padały pod jego adresem ze strony rówieśników, ale przypominanie o tym było wyjątkowo pozbawione empatii.

Pytanie na śniadanieScreen z Pytanie na śniadanie

Komentarze internautów nie pozostawiają na Zamachowskiej suchej nitki:

Ta kobieta była zawsze żenująca.
Od razu powinna być zawieszona.
Brak szacunku.

Monika Zamachowska faktycznie przesadziła?

JZ, WJ


Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (65)
Monika Zamachowska obraziła chorego chłopca. MIAŻDŻĄCA krytyka internautów. "Powinna być zawieszona"
Zaloguj się
 • Gość: Tuathla

  Oceniono 14 razy 12

  Wrażliwość pancernika, brak słów.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  Na niego już nie mówią jaszczur a na nią zaczną paszczur

 • gaciagacia

  Oceniono 6 razy 6

  Najłatwiej jest być chamem. Takt? A na cholerę, toż i tak będzie się pracować w telewizji i wykrzywiać durny ryj.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 9 razy 5

  Pyta nie na śniadanie — jaka nazwa programu, taki poziom prowadzących.

 • zulus_czacha

  Oceniono 3 razy 3

  Powinien się jej zapytać, czy przypadkiem nie mówią na nią "żmija".

 • Gość: doku

  Oceniono 3 razy 3

  Baby tak brzydkie jak Zamachowska w młodości nazywaliśmy "kajmanami", ciekawe czy w dzisiejszych czasach funkcjonują takie lub podobne określenia - wygląda na to, że Zamachowska jest przyzwyczajona do takiego traktowania. Pewnie nie raz usłyszała od faceta, którego podrywała, coś w rodzaju: "co za bezczelność, żeby taki kajman dobierał się do normalnego, przystojnego faceta".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX