Kinga Duda wciąż pod opieką matki? Przygląda się znajomym córki. "Nie uszło jej uwadze, że..."

Kinga Duda jest już 20-latką, ale według informatora "Na żywo", jej matka, Agata Duda, wciąż ma dużo do powiedzenia w kwestii jej znajomych.
Musiał pod lupą pani Dudy Kinga Duda wciąż pod opieką matki? Przygląda się znajomym córki. Kinga Duda jest już 20-latką, ale według informatora "Na żywo", jej matka, Agata Duda, wciąż ma dużo do powiedzenia w kwestii jej znajomych. Kinga Duda jest już 20-latką, ale według informatora "Na żywo", jej matka, Agata Duda, wciąż ma dużo do powiedzenia w kwestii jej znajomych. Kinga Duda spotyka się z Maciejem Musiałem? To pytanie zadawaliśmy sobie, kiedy Pierwsza Córka zabrała aktora do Pałacu Prezydenckiego. Szybko okazało się, że są po prostu dobrymi znajomymi. Jak bardzo, zdradza informator pisma "Na żywo": - Gdyby Maciek nie był dla Kingi kimś ważnym, nie robiłaby sobie tyle kłopotu. Mogłaby się przecież spotkać z nim w mieście - mówi znajomy Kingi Dudy. To właśnie ma być powodem, dla którego matka prezydentówny, Agata Duda, z uwagą przygląda się Musiałowi. - Wie, że w tak młodym wieku córka jest podatna na wpływ rówieśników. Nie uszło jednak jej uwadze, że idol nastolatek nie stroni od dobrej zabawy, a ostatnio wyznał, że przez nawał pracy nie ma czasu na studia. Ale zapamiętała także jego dojrzałe wypowiedzi na temat wiary, a także fakt, że przełożył świętowanie swoich 18. urodzin, gdy przypadały w okresie wielkiego postu - informuje osoba z otoczenia rodziny prezydenckiej.

Kinga Duda spotyka się z Maciejem Musiałem? To pytanie zadawaliśmy sobie, kiedy Pierwsza Córka zabrała aktora do Pałacu Prezydenckiego. Szybko okazało się, że są po prostu dobrymi znajomymi. Jak bardzo, zdradza informator pisma "Na żywo".

Gdyby Maciek nie był dla Kingi kimś ważnym, nie robiłaby sobie tyle kłopotu. Mogłaby się przecież spotkać z nim w mieście - mówi znajomy Kingi Dudy.

To właśnie ma być powodem, dla którego matka prezydentówny, Agata Duda, z uwagą przygląda się Musiałowi.

Wie, że w tak młodym wieku córka jest podatna na wpływ rówieśników. Nie uszło jednak jej uwadze, że idol nastolatek nie stroni od dobrej zabawy, a ostatnio wyznał, że przez nawał pracy nie ma czasu na studia. Ale zapamiętała także jego dojrzałe wypowiedzi na temat wiary, a także fakt, że przełożył świętowanie swoich 18. urodzin, gdy przypadały w okresie wielkiego postu - informuje osoba z otoczenia rodziny prezydenckiej.

JZ

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS