Karolina Korwin Piotrowska o roaście Kuby: Chamy i prostaki. I komentarz Majewskiego. Internauci podzieleni

Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał skrajne emocje i komentarze. Teraz swoją opinię wyrazili Karolina Korwin-Piotrowska i Szymon Majewski.

Roast Kuby Wojewódzkiego pełen czarnego humoru nie wszystkim przypadł do gustu. Ilość seksistowskich żartów pod adresem Anny Dereszowskiej została skrytykowana przez Karolinę Korwin Piotrowską. Dziennikarka nie przebierała w słowach na Instagramie:

Roast, seksistowskie dno z szambiarki. Słabe, małe członki, maluteńkie i obwisłe. Smutne. Chamy i prostaki, zero szacunku.

#biedna #roast #seksistowskie_dno_z_szambiarki #slabe #maleczlonki #malutenkie_i_obwisle #nabidulka #smutne #chamy_i_prostaki #zero_szacunku

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

Bluzgi i wzajemne inwektywy nie wydały się śmieszne nawet słynącemu z sarkastycznego poczucia humoru Szymonowi Majewskiemu. Komik skomentował kontrowersyjny program TVN-u na Facebooku:

Odnośnie "roastu" Kuby w TVN. Czyli jak teraz ktoś do mnie krzyknie na ulicy: "Szymon, Ty je...y ch... wyp........ Ty sku.......!!!" To znaczy mam rozumieć, że to roast, że to artysta mnie grilluje?

Odnośnie "roastu" Kuby w TVNCzyli jak teraz ktoś do mnie krzyknie na ulicy: "Szymon, Ty je...y ch... wyp........ Ty sku.......!!!" To znaczy mam rozumieć, że to roast, że to artysta mnie grilluje?

Posted by Szymon Majewski on 17 luty 2016

Internauci stojący w obronie "Roastu" zaznaczają, że żarty były wpisane w konwencję programu, a ich zrozumienie wymaga dystansu do siebie.

Ludzie, musicie zrozumieć, co to jest roast. Są ludzie, którzy lubią taką formę rozrywki i mają dystans do siebie i świata - komentowali na profilu Majewskiego.
Pani Ania nie wyglądała na urażoną ani obrażoną. Wiedziała, po co tam idzie, tak jak inni uczestnicy. Na tym polega #stand up i #roast. Nie ma co przeżywać - pisali internauci pod postem Korwin Piotrowskiej.

Inni natomiast podzielali krytyczne opinie dziennikarzy:

Żarty kierowane do Dereszowskiej były słabe. Uczepienie się jednego, seksistowskiego tematu wcale nie jest czymś śmiesznym. Roast z definicji oprócz tego, że ma być w jakimś stopniu obraźliwy, ma być przede wszystkim śmieszny, to w końcu forma kabaretu.
Oj tak, za dużo przekleństw i naprawdę niesmaczne "epitety" w stosunku do Dereszowskiej, która nie kryła zażenowania. Jedyna kobieta, więc trzeba było uderzyć w ten punkt. Słabo.

A jakie jest Wasze zdanie?

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (14)
Karolina Korwin Piotrowska o roaście Kuby: Chamy i prostaki. I komentarz Majewskiego. Internauci podzieleni
Zaloguj się
 • Gość: :)

  Oceniono 7 razy 3

  Beznadziejny program.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  W roascie mają prawo pojawić się tam ostre żarty. Ale czy powiedzenie o kimś - jesteś głupi, jesteś nikim, jesteś puszczalska, jesteś gejem- to już żart? No chyba nie. Były tam ostre wyzwiska a zabrakło inteligentnego dowcipu, jakiejś puenty. Można było te wszystkie argumenty (roast to jest wytykanie słabości, wyśmiewanie wad) ubrać w jakiś ciekawy ironiczny, ale zarazem inteligentny sposób. Świetnie zrobił to Dawid, przecież on wyśmiał samego siebie, swoje flegmatyczne usposobienie, wyśmiał kazdego po kolei, mówił o wieku Kuby, mówił o znikomej karierze Kędziora ale zrobił to przeuroczo. Łatwo jest uwziąć się na kobietę i śmieć się z jej seksualności, ale czy to jest oryginalne.....Już teksty Gizy o filmach porno "odwróceni" miały jakiś zadatek inteligencji, ale mówienie o drzazgach w fiu...cie, śmianie się z czyjejś choroby...

 • Gość: Lipton

  Oceniono 4 razy 2

  słaby był ten roast. Nie chodzi mi tutaj o przekleństwa itd. Tu nie mam problemu, taka formuła. Po prostu goście byli lipni, przyjaciele Wojewódzkiego, więc nie ma mowy o prawdziwym roast'cie. Np. widziałbym K.Piotrowską na nim itd.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  jedyny z klasą w tym programie to Dawid, chłopaku szacun

 • woal

  Oceniono 3 razy 1

  no tak, a najbardziej krytykują ten program ci, którzy na co dzień są największymi chamami na plotku !

 • Gość: Gabriela

  Oceniono 1 raz 1

  Jednak nie padl najostrzejszy "zart" w stosunku do Kuby.Puste ledzwia,piasek.Tyle lat i co zadnej wpadki????Tu mogli przywalac.Ale moze to temat tabu.

 • Gość: abc

  Oceniono 5 razy 1

  Zły przykład dla młodzieży.Takie żarty szybko zostaną przyswojone jako przyzwolenie . które może skończyć się tragicznie dla niejednego młodego człowieka.. Telewizja ma wspomagać i wywierać pozytywny wpływ i żarty też mają swoje granice. Te były chamskie.

 • Gość: lolo

  Oceniono 5 razy 1

  Dawid Podsiadło zrobił to z klasą, reszta wulgarnie i beznadziejnie. Sorry, ale to chyba taki humor dla osób, które są wiecznie poniżane i chcą się odgryźć.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 0

  Od dawna wiadomo, że produkcje z udziałem Sołtysowego (w dowolnej roli) to spód szamba.
  Dziwię się tylko Dereszowskiej, że znając formułę tego szitu dała się w to wciągnąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX