Anna Lewandowska reklamuje swój obóz treningowy. Fani: Nie dla każdego. Odpowiedziała

Anna Lewandowska na instagramowym profilu zamieściła filmik promujący organizowany przez nią Bootcamp. Internauci dopytywali czy tak intensywny wysiłek fizyczny jest dostosowany do możliwości uczestników. Odpowiedziała.
Lewandowska promuje swój obóz treningowy Fani: Czy to na pewno dla każdego? Anna Lewandowska na Instagramie regularnie publikuje fotorelacje ze swoich warsztatów i obozów treningowych. Ostatnio zamieściła także filmik promujący Bootcamp. 7 dni, 3 treningi. Dzień w dzień - zachwalała Lewandowska. Fani chętnie zadawali pytania na temat obozu, a trenerka odnosiła się do komentarzy. Także do tych krytycznych. Jedna z internautek miała wątpliwości, czy na obóz może zgłosić się każdy, ponieważ treningi Lewandowskiej wyglądają na bardzo wyczerpujące. Czy osoba bez wyrobionej kondycji daje radę? - zapytała fanka. Lewandowska nie wykręcała się od odpowiedzi. Daje, daje! - skomentowała z pełnym przekonaniem. Przekonuje Was taka rekomendacja?

Anna Lewandowska na Instagramie regularnie zamieszcza fotorelacje z warsztatów i obozów treningowych, które organizuje. Teraz oprócz zdjęć zamieściła filmik, który stanowi "żywą reklamę" jej Bootcampu.

7 dni, 3 treningi. Dzień w dzień - zachwalała Lewandowska.

Fani chętnie zadawali pytania na temat obozu, a trenerka odnosiła się do komentarzy. Także do tych krytycznych. Jedna z internautek miała duże wątpliwości, czy na taki obóz może zgłosić się każdy. Treningi Lewandowskiej wyglądają na bardzo wyczerpujące:

Czy układ odpornościowy tych ludzi daje radę? - spytała fanka.

Lewandowska nie wymigiwała się od odpowiedzi. Z pełnym przekonaniem skomentowała:

daje, daje!
Daje, daje!

Przekonuje Was taka rekomendacja?

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS