Jessica Simpson przez lata walczyła z nadwagą. Teraz pokazała zdjęcie w szortach i staniku. "Gorąca mamuśka!"

Jessica Simpson na Instagramie złożyła ukochanemu walentynkowe życzenia. Z tej okazji opublikowała wspólne selfie. Gwiazda pokazała się w czerwonym bikini i kusych szortach.
Jessica Simpson wygrała z nadwagą Pokazała zdjęcie w szortach i staniku. "Gorąca mamuśka!" Jessica Simpson na Instagramie złożyła ukochanemu walentynkowe życzenia. Z tej okazji opublikowała wspólne selfie. Gwiazda pokazała się w czerwonym bikini i kusych szortach. Jessica Simpson dzień zakochanych obchodziła ze swoim mężem, Erikiem Johnsonem. Para jest szczęśliwym małżeństwem od kilku lat, wychowują razem dwójkę dzieci. Mimo obowiązków rodzicielskich, znajdują czas na randki i spędzanie chwil tylko we dwoje. Wydaje się, że Jessica dba o to, aby ich związek był wciąż gorący. Może o tym świadczyć ostatnie zdjęcie pary, które opublikowała piosenkarka na Instagramie. Do selfie pozuje w seksownej pozie, w jeszcze seksowniejszych ciuchach. Czerwona góra od kostiumu i jeansowe szorty oraz koszula. Do tego niedbała fryzura, duże okulary i czerwone usta. Ideał. - Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek - napisała Simpson Zagraniczne media nie przeszły obojętnie obok tego zdjęcia. Dziennikarze serwisu toofab.com byli pod wrażeniem. - Jessica Simpson to gorąca mamuśka! - skomentowali z zachwytem. Gwiazda wygląda absolutnie seksownie. Przypominamy, że przez laty Simpson miała dość duże problemy z utrzymaniem idealnej sylwetki. Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie schudła i wciąż może pochwalić się świetną figurą.

Jessica Simpson dzień zakochanych obchodziła ze swoim mężem, Eric'iem Johnsonem. Para jest szczęśliwym małżeństwem od kilku lat, wychowują razem dwójkę dzieci. Mimo obowiązków rodzicielskich, znajdują czas na randki i spędzanie chwil tylko we dwoje.

Wydaje się, że Jessica dba o to, aby ich związek był wciąż gorący. Może o tym świadczyć ostatnie zdjęcie pary, które opublikowała piosenkarka na Instagramie. Do selfie pozuje w seksownej pozie, w jeszcze seksowniejszych ciuchach. Czerwona góra od kostiumu i jeansowe szorty oraz koszula. Do tego niedbała fryzura, duże okulary i czerwone usta. Ideał.

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek - napisała Simpson

Happy Valentines Day #thisJohnsonisgettinIt

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Happy Valentines Day #thisJohnsonisgettinIt

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Zagraniczne media nie przeszły obojętnie obok tego zdjęcia. Dziennikarze serwisu toofab.com byli pod wrażeniem.

Jessica Simpson to gorąca mamuśka! - skomentowali z zachwytem.

Gwiazda wygląda absolutnie seksownie. Przypominamy, że przez laty Simpson miała dość duże problemy z utrzymaniem idealnej sylwetki. Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie schudła i wciąż może pochwalić się świetną figurą.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS