Grammy 2016. Najsłabszy występ w jej karierze? Ostra krytyka: Fałszowała! Fani w szoku. Adele odpowiada na Twitterze

Adele przeważnie porywa publiczność w występach na żywo, jednak na Grammy coś poszło nie tak. Media są zgodne: to nie był jej dzień.

Grammy 2016 nie należało do Adele. Gwiazda wbrew oczekiwaniom nie dostała żadnej statuetki, a ponadto jej występ - o dziwo! - należał do najsłabszych w jej karierze. Gwiazda zaśpiewała najnowszy singiel "All I Ask".

Adele daje niesamowite występy na żywo, więc z bólem przyznajemy, że na Grammy wypadła blado - stwierdza serwis "Refinery29".

Co zawiodło? Przede wszystkim aranżacja, z którą ewidentnie coś było nie tak. Choć całym podkładem muzycznym miało być tylko pianino, niektórzy dosłyszeli chaotyczne dźwięki gitary. Wokalistka tłumaczyła to na Twitterze:

Mikrofon nagłaśniający pianino upadł na jego struny, dlatego można było usłyszeć coś, co brzmiało jak gitara. To sprawiło, że podkład muzyczny brzmiał fałszywie.

Jednak problem techniczny nie było jedynym w tym występie. Sama Adele również nie była w szczytowej formie. Wysokie dźwięki przychodziły jej z większym trudem, niż zwykle, a momentami śpiewała wręcz nieczysto. Fani gwiazdy byli bardzo zaskoczeni jej występem:

Chyba coś jest nie tak, jeśli wolę występ Justina Biebera, niż Adele. Cholerna aranżacja, Adele ma prawo być wkurzona.

 

Czy ktoś jeszcze zauważył, że Adele nawet jednego wysokiego dźwięku nie zaśpiewała czysto? I ten dźwięk akustycznej gitary... Czy możemy winić złą aranżację?

Gorszy dzień? To zdarza się nawet Adele.

Adele

 

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (15)
Grammy 2016. Najsłabszy występ w jej karierze? Ostra krytyka: Fałszowała! Fani w szoku. Adele odpowiada na Twitterze
Zaloguj się
 • Gość: Łukasz

  Oceniono 7 razy 5

  Głupi PLOTKU, po pierwsze nie dostała statuetki, bo nie była nominowana, będzie za rok. Po drugie, "All I ask" nie jest singlem. Poziom Waszej wiedzy jest zastraszający.

 • Gość: ajda

  Oceniono 5 razy 3

  każdy miewa gorszy dzień - co w tym takiego nadzwyczajnego???

 • Gość: lidka

  Oceniono 2 razy 2

  Ci fani to dostali jakąś pomoc psychologiczną, jak są w takim szoku? Muszą się leczyć, pójść na jakąś dłuższą terapię, czy jak???

 • Gość: Joanna

  Oceniono 1 raz 1

  Rzeczywiscie - powtorze za Łukaszem - Plotku, jestes beznadziejnie glupi. Adele nie byla nominowana, bo jej album wyszedl w 2015 za pozno. Moze ktos z was mocno walnie sie w glowe?

 • Gość: rupi

  Oceniono 3 razy 1

  Wbrew temu co pisze plotek Adele nie zawsze porywa na żywo bo jak sama przyznaje mimo paru lat kariery wciąż nie potrafi pozbyć się tremy przed występami. Początkowo w ogóle odmawiała z tego powodu tras koncertowych, koncentrując się tylko na kilku występach przed publicznością lub w programach telewizyjnych. Nadal boi się śpiewać przed dużym audytorium i stąd każdy jej występ jest loterią. Albo wszystko idzie OK i wtedy trema mija, albo po jednej wpadce koncert się sypie. Otwarcie o tym mówi w wywiadach. Ale żeby to wiedzieć, Plotek musiałby je czytać.

 • Gość: KOP-2

  0

  To tylko pokazało umiejętności Adel jak i wiele innych popwych gwiazdek , bez komputerów pod sceną ani rusz , takie to beztalencia stają się mega gwiazdami , jak ma być 100% na żywo wszystko się sypie . Na płytach to jest dobra robota producentów na komputerowym wspomaganiu . Tyle w temacie :))))

 • elenita

  0

  Chyba zaśpiewała piosenkę z singla, a nie singla. Jak śpiewa piosenkę z LP, to śpiewa longplay?

 • morgana50

  Oceniono 18 razy 0

  ona NIE MOGŁA teraz fałszować, bo ONA ZAWSZE FAŁSZUJE , WYDZIERA SIĘ JAK OBDZIERANY KOCUR I CHARCZY JAK ZAPITA PALACZKA !!!! żal słuchać tego jej wycia !!! nawet ci, którzy dla beki śpiewali jej piosenki robili to znacznie lepiej od oryginału - to takie żenujące być gorszym od najgorszego coweru !!!

 • Gość: jan

  Oceniono 6 razy -2

  Niejedna nie potrafi tak śpiewać jak Adell "charczy".
  Nawet przy akompaniamencie przedszkolnych instrumentów i sprzętu nagłaśniającego potrafi zaśpiewać hiciora.
  Szacun!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX