Grammy 2016. Adele SCHUDŁA. Zachwycająca suknia podkreśliła o wiele szczuplejszą sylwetkę. Co za talia!

Adele na gali Grammy Awards 2016 nie miała sobie równych. Piękna suknia, wspaniała fryzura i to "coś". Wyglądała tak promiennie!
Adele schudła Zachwycająca suknia podkreśliła o wiele szczuplejszą sylwetkę. Co za talia! Adele na gali Grammy Awards 2016 nie miała sobie równych. Piękna suknia, wspaniała fryzura i to "coś". Wyglądała tak promiennie! Adele na gali Grammy Awards 2016 nie miała sobie równych. Piękna suknia, wspaniała fryzura i to "coś". Wyglądała tak promiennie! Adele nie zgarnęła żadnej statuetki (nominowana będzie dopiero w przyszłym roku), ale nie nikt nie zaprzeczy, że ten rok należał do niej. Wydała płytę, która od razu stała się numerem 1 na świecie, jest szczęśliwą mamą i partnerką, wygląda pięknie. To również zasługa nieco odchudzonej sylwetki - gwiazda zaprezentowała ją na rozdaniu nagród Grammy w cudownej sukni Givenchy Haute Couture zaprojektowanej przez Riccardo Tisci. "Cekinowa suknia sprawiła, że w każdym calu wyglądała jak gwiazda. A spójrzcie na ten czarny manicure!" - zachwyca się "Daily Mail". Ma nową fryzurę, szczuplejszą sylwetkę, ale jedna rzecz się nie zmienia się od lat - miłość do pięknych, bogato zdobionych czarnych sukni. Najlepiej z rękawem 3/4. Złośliwcy powiedzą, że Adele nie ma na siebie innych pomysłów i mogłaby nieco bardziej poeksperymentować ze stylem. Pytanie tylko: po co? Jeśli znalazła coś, w czym czuje się i wygląda fantastycznie, dlaczego miałaby teraz kombinować? My Cię rozumiemy, kochana!

Adele nie zgarnęła żadnej statuetki (nominowana będzie dopiero w przyszłym roku), ale nie nikt nie zaprzeczy, że ten rok należał do niej. Wydała płytę, która od razu stała się nr 1 na świecie,  jest szczęśliwą mamą i partnerką, wygląda pięknie. To również zasługa nieco odchudzonej sylwetki - gwiazda zaprezentowała ją na rozdaniu nagród Grammy w cudownej sukni Givenchy Haute Couture zaprojektowanej przez Riccardo Tisci.

Cekinowa suknia sprawiła, że w każdym calu wyglądała jak gwiazda - zachwyca się "Daily Mail". - A spójrzcie na ten czarny manicure!
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ma nową fryzurę, szczuplejszą sylwetkę, ale jedna rzecz się nie zmienia się od lat - miłość do pięknych, bogato zdobionych czarnych sukni. Najlepiej z rękawem 3/4. Złośliwcy powiedzą, że Adele nie ma na siebie innych pomysłów i mogłaby nieco bardziej poeksperymentować ze stylem. Pytanie tylko: PO CO? Jeśli znalazła coś, w czym czuje się i wygląda fantastycznie, dlaczego miałaby teraz kombinować? My Cię rozumiemy, kochana!

AB

Więcej o:
Komentarze (21)
Grammy 2016. Adele SCHUDŁA. Zachwycająca suknia podkreśliła o wiele szczuplejszą sylwetkę. Co za talia!
Zaloguj się
 • Gość: amelka

  Oceniono 6 razy 4

  to jest piosenkarka a nie modelka.

 • Gość: Tela

  Oceniono 4 razy 4

  No nie wiem, ale myślę, ze bez tego marszczenia w pasie byłoby mniej pupy.

 • kabat

  Oceniono 5 razy 3

  Ni ważne czy schudła czy utyła ,ważny jej głos i Jej piosenki.

 • Gość: asdf

  Oceniono 6 razy 2

  nie schudla.
  wszystko wylewa sie pod "talia"
  niestety

 • elenita

  Oceniono 3 razy 1

  Wspaniała piosenkarka, piękna kobieta, naprawdę nie można zaakceptować, że jest tęga? Trzeba co chwilę pisać, że schudła lub chyba schudła? Nie schudła - ma gorset, ramiona odstają od tułowia w sposób charakterystyczny dla osób grubych, biodra ma wręcz ogromne. Ale cudownie śpiewa, po co wmawiać ludziom, że czarne jest białe?

 • Gość: mi

  Oceniono 3 razy 1

  Czy ona przeszła jakąś operację plastyczną? Np. nosa? Jakoś ta inaczej wygląda dla mnie i nie wiem czy to efekt utraty wagi czy operacji?

 • Gość: kamila

  0

  Takie jest parcie na bycie szczupłą, że choćby ta kobieta była najlepsza na świecie , to i tak każdy napisze o jej sylwetce. A ona ma piękny głos, dom , jak z bajki i dziecko najukochańsze na świecie ( nie wspomnę, że kasy, jak lodu). Dla mnie może być przy tuszy i tak ma najpiękniejszy głos żeński.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX