Grammy 2016. Jak wyglądała Selena Gomez? Zgadliście: PRZESEKSOWNIE. Gdy się przebrała, opadły nam szczęki

Selena Gomez na Grammy 2016 zaprezentowała się nie w jednej, ale aż w dwóch kreacjach. I w obu zachwyciła.
Świetny występ Jak wyglądała Selena Gomez? Zgadliście: bardzo seksownie. Selena Gomez na gali rozdania nagród Grammy 2016 zaprezentowała się nie w jednej, ale aż w dwóch kreacjach. I w obu zachwyciła. Selena Gomez na gali rozdania nagród Grammy przyćmiła wszystkich. Wokalistka zaprezentowała się w dwóch kreacjach i nie możemy się zdecydować, w której wyglądała lepiej. Granatowa, cekinowa suknia od Calvina Kleina była niesamowicie seksowna. Krój syrenki, zmysłowe wycięcia, głęboki dekolt - bardziej ponętnie być nie mogło! Druga kreacja z czerwonej satyny również sprawiła, że od Seleny trudno było oderwać wzrok. "Wyglądała niewiarygodnie seksownie. Jeśli mamy być szczerzy, to jedna z najlepszych stylizacji Seleny" - zachwyca się "Hollywood Life". Jak wokalistka umotywowała wybór swoich kreacji? - Chciałam coś prostego i zastanawiałam się, co założyłabym, gdybym szła na randkę. Dziś randkuję z Taylor Swift - żartowała w rozmowie z "E!".

Selena Gomez na gali rozdania nagród Grammy przyćmiła wszystkich. Wokalistka zaprezentowała się w dwóch kreacjach i nie możemy się zdecydować, w której wyglądała lepiej. Granatowa, cekinowa suknia od Calvina Kleina była niesamowicie seksowna. Krój syrenki, zmysłowe wycięcia, głęboki dekolt - bardziej ponętnie być nie mogło! Druga kreacja z czerwonej satyny również sprawiła, że od Seleny trudno było oderwać wzrok.

Wyglądała niewiarygodnie seksownie. Jeśli mamy być szczerzy, to jedna z najlepszych stylizacji Seleny- zachwyca się "Hollywood Life".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak wokalistka umotywowała wybór swoich kreacji?

Chciałam coś prostego i zastanawiałam się, co założyłabym, gdybym szła na randkę. Dziś randkuję z Taylor Swift - żartowała w rozmowie z "E!".

W której kreacji Gomez bardziej Wam się podoba? Zagłosujcie w sondzie.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

W której kreacji Selena Gomez prezentowała się lepiej?