Harper Beckham na pokazie mody Victorii "skradła show". Nic dziwnego, kiedy była uczesana TAK

Harper Beckham na pokazie mody Victorii Beckham "skradła show". Wszystko przez jej fryzurę. Uczesana w dwa warkocze wyglądała po prostu uroczo.

W Walentynki w ramach New York Fashion Week odbył się pokaz mody Victorii Beckham, a jednak to nie ona było jego największa gwiazdą. Na widowni i to w pierwszym rzędzie zasiadła cała jej rodzina: David z córką Harper i ich synowie: Brooklyn, Romeo i Cruz Beckhamowie. Cała uwaga mediów skupiła się jednak na 4-letniej Harper, która siedziała na kolanach taty. We takiej fryzurze wyglądała przesłodko!

4-latka z eleganckimi warkoczami skradła show - ogłosił "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Z czym trudno się zresztą nie zgodzić. W dodatku Harper w czarnym zestawie, na który składał się płaszcz ze złotymi guzikami, czarna sukienka i pasujący do niej sweter, wyglądała jak młoda fashionistka.

Może mieć dopiero 4-lata, ale o modzie ma już większe pojęcie niż niejedna 20-latka - zachwycił się z kolei Glamourmagazine.co.uk.

Z tym byśmy akurat polemizowali - nie sądzimy, by 4-latka ubierała się sama. Co jednak nie zmienia faktu, że wyglądała po prostu uroczo.

Zobaczcie też, jakie wideo Victoria Beckham wstawiła ostatnio do sieci.

BP