Rafał Mroczek wkręcił do "M jak miłość"... swojego psa. Będzie zarabiał (uwaga) 4000 złotych miesięcznie

Rafał Mroczek zdobył angaż w "M jak miłość" dla... swojego psa. "Super Express" donosi, że Lizak ma zarabiać nawet 500 zł za dzień zdjęciowy.
Gwiazdorski pies Rafał Mroczek wkręcił do "M jak miłość"... swojego psa. Rafał Mroczek zdobył angaż w "M jak miłość" dla... swojego psa. "Super Express" donosi, że Lizak ma zarabiać nawet 500 zł za dzień zdjęciowy. Rafał Mroczek zdobył angaż w "M jak miłość" dla... swojego psa. "Super Express" donosi, że Lizak ma zarabiać nawet 500 zł za dzień zdjęciowy. Rafał Mroczek kilka miesięcy temu wziął udział w programie "Przygarnij mnie". Gwiazdy występujące w show miały za zadanie adoptować psa ze schroniska i udowodnić, że potrafią się nim zająć. Zwierzak aktora, Lizak, ma więc już obycie z kamerą, a teraz czeka go kolejny występ w telewizji, tym razem w "M jak miłość". - To, że w naszym gospodarstwie w domu Zduńskich w Grabinie powinien pojawić się pies albo jakieś inne zwierzę, to było przesądzone. Ale czy to będzie mój pies Lizak, tego akurat nie można było się spodziewać. Nie wiedziałem, jak on się sprawdzi w roli psa Zduńskich - opowiadał Mroczek w "Kulisach M Jak miłość". Ile zarabia psia gwiazda? Według "Super Expressu" jest to zawrotna kwota sięgająca nawet 4 tysięcy miesięcznie. Słodki psiak Rafała Mroczka może liczyć na wynagrodzenie rzędu 500 zł za jeden dzień zdjęciowy. Przy średnio ośmiu dniach na planie uzbiera się kwota 4000 złotych za miesiąc! Dodatkowo psiak ma zagwarantowane miejsce, gdzie może zjeść i wypocząć, niczym prawdziwa gwiazda. My już jesteśmy fanami Lizaka.

Rafał Mroczek kilka miesięcy temu wziął udział w programie "Przygarnij mnie". Gwiazdy występujące w show miały za zadanie adoptować psa ze schroniska i udowodnić, że potrafią się nim zająć. Zwierzak aktora, Lizak, ma więc już obycie z kamerą, a teraz czeka go kolejny występ w telewizji, tym razem w "M jak miłość".

To, że w naszym gospodarstwie w domu Zduńskich w Grabinie powinien pojawić się pies albo jakieś inne zwierzę, to było przesądzone. Ale czy to będzie mój pies Lizak, tego akurat nie można było się spodziewać. Nie wiedziałem, jak on się sprawdzi w roli psa Zduńskich - opowiadał Mroczek w "Kulisach M Jak miłość".

Rafał MroczekKAPIF

Ile zarabia psia gwiazda? Według "Super Expressu" jest to zawrotna kwota sięgająca nawet 4 tysięcy miesięcznie.

Słodki psiak Rafała Mroczka może liczyć na wynagrodzenie rzędu 500 zł za jeden dzień zdjęciowy. Przy średnio ośmiu dniach na planie uzbiera się kwota 4000 złotych za miesiąc! Dodatkowo psiak ma zagwarantowane miejsce, gdzie może zjeść i wypocząć niczym prawdziwa gwiazda.

My już jesteśmy fanami Lizaka:

Rafał MroczekKAPIF.pl

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (62)
Rafał Mroczek wkręcił do "M jak miłość"... swojego psa. Będzie zarabiał (uwaga) 4000 złotych miesięcznie
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 8

  W końcu ktoś utalentowany:)

 • Gość: KILER

  Oceniono 8 razy 6

  Zagram psa w tym serialu za 3900,00 zł. Proszę o kontrakt. Odpalę jeszcze 500,00 zł na lewo za załatwienie sprawy. Nie sram na trawę. Sam się nażrę. Łażę na spacer tez sam. Jest taniocha. Ku .wa. Serial i tak to samo dno.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  Za hajs psa baluj? :D
  Po jakimś czasie to pies wkręci Mroczka do jakiejś produkcji.

 • Gość: SuLeK

  Oceniono 7 razy 5

  Pracować za Psie pieniądze nabiera nowego znaczenia :D

 • noltee

  Oceniono 6 razy 4

  Jest szansa, że trochę poprawi poziom aktorski tego tasiemcowego gniota.

 • Gość: lulu

  Oceniono 4 razy 4

  Świat się chyba kończy. Ja codziennie chodzę na cały dzień do pracy i zarabiam 2000 zł miesięcznie.

 • Gość: ginztonickiem

  Oceniono 2 razy 2

  SUPER! Wreszcie prawdziwy AKTOR w tym serialu :) A kasę Mroczek pewnie przekaże na schronisko z którego adoptował Lizaka. Super pies!

 • Minato Namikaze

  Oceniono 2 razy 2

  publiczna TV, publiczne pieniądze, pies zarabia lepiej niż ja....

 • Gość: grabarz

  Oceniono 2 razy 2

  Nie zazdroście psu, może popełnić samobójstwo z mobbingu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX