Olaf Lubaszenko dalej chudnie. Różnicę widać najbardziej na twarzy

Olaf Lubaszenko pojawił się na konferencji prasowej projektu artystycznego "Trzy sztuki w Antarktyce". Aktor wygląda znacznie szczuplej - efekty diety widać gołym okiem.
Olaf Lubaszenko wciąż chudnie Różnicę widać najbardziej na twarzy Olaf Lubaszenko pojawił się na konferencji prasowej projektu artystycznego "Trzy sztuki w Antarktyce". Aktor wygląda znacznie szczuplej - efekty diety widać gołym okiem. Olaf Lubaszenko bierze udział w nowym projekcie artystycznym. Razem z liderem grupy Raz Dwa Trzy Adamem Nowakiem i fotografem Bartoszem Stróżyńskim wyruszą w rejs w ramach projektu "Trzy sztuki w Antarktyce". Z tej okazji została zorganizowana konferencja prasowa, na którą przybył Lubaszenko. Aktor przez wiele lat zmagał się z depresją oraz nadwagą, jednak od jakiegoś czasu czuje się lepiej i powoli wraca do formy . Efekty odchudzania widać zwłaszcza na twarzy. Różnica jest ogromna. Artysta o swoich problemach osobistych opowiedział publicznie w maju 2015 roku. Przełom nastąpił w październiku, gdy zrzucił 50 kilogramów. Od tamtej pory w mediach pojawia się znacznie częściej.

Olaf Lubaszenko bierze udział w nowym projekcie artystycznym. Razem z liderem grupy Raz Dwa Trzy Adamem Nowakiem i fotografem Bartoszem Stróżyńskim wyruszą w rejs jachtem do Antarktyki w ramach projektu "Trzy sztuki w Antarktyce". Z tej okazji została zorganizowana konferencja prasowa, na którą przybył Lubaszenko. Aktor, który przez wiele lat zmagał się z depresją oraz nadwagą, znowu schudł. Efekty odchudzania widać zwłaszcza na twarzy. Różnica jest ogromna.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Lubaszenko o swoich problemach osobistych mówił w maju 2015 roku podczas wywiadu z Andrzejem Sołtysikiem. Przełom nastąpił w październiku, gdy zrzucił 50 kilogramów. Od tamtej pory w mediach pojawia się znacznie częściej.

 

KS

Więcej o:
Komentarze (15)
Olaf Lubaszenko dalej chudnie. Różnicę widać najbardziej na twarzy
Zaloguj się
 • Gość: Iza

  Oceniono 3 razy 3

  Widać, że ogólnie z nim dużo lepiej. Super :-)

 • morgana50

  Oceniono 3 razy 3

  oooo !!! taki, jakiego pamiętam !!! no, może trochę starszy niż te 20 lat temu ;))

 • mamma

  Oceniono 3 razy 3

  On sie usmiecha !!!! Nareszcie !!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Zycze powodzenia i wytrwałości . Ale proszę , panie Olafie obciąć te włosy, będzie lepiej i dużo młodziej

 • Gość: sebaKRK

  Oceniono 1 raz 1

  Trzymaj się Olaf, będzie dobrze :)

 • Gość: sebaKRK

  Oceniono 1 raz 1

  Trzymaj się Olaf, będzie dobrze.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Gratulacje dla pana Lubaszenki.

  Natomiast "dziennikarz"(-yna) nie rozumie slowa "nadwaga". Olaf Lubaszenko schodzi z OTYLOSCI (III stopnia), a nie z nadwagi. Nadwaga to spore zaokraglenie, pare, gora parenascie kilogramow za duzo. Gdyby schodzil z nadwagi, to po zrzuceniu 50 kg wazylby jakies... 45 kg.

 • Gość: nadiecie;)

  Oceniono 1 raz 1

  Trzymam kciuki Panie Olafie, bo sama też schudnąć skutecznie nie potrafię. Raz chudnę raz tyję i wiem, że niełatwo się z tym żyje i wiem jakie trzeba pokonać trudności więc życzę Panu 100% skuteczności i niech się Pan nie przejmuje złośliwymi komentarzami, które powinny być ponad nami:)!!!

 • Gość: Mm

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Olafie tak trzymac i sie nie poddawac! I dalej tracic ;) 100 kilo mniej na 100-lecie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX