Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Komentuje menadżer aktora. "Znają się nie od dziś"

Kinga Duda i Maciej Musiał wybrali się w czwartek na "wycieczkę po pałacu", a media oszalały. Czyżby to było coś więcej niż zwykła znajomość? Menadżer aktora skomentował.
Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Sprawę komentuje menadżer aktora. "Znają się nie od dziś" Kinga Duda i Maciej Musiał są razem? Takie spekulacje pojawiły się po tym, jak paparazzi uwiecznili ich spotkanie przed Pałacem Prezydenckim. Plotki podsycił fakt, że córka prezydenta niedawno rozstała się z chłopakiem. Dominik Borkowicz, menadżer aktora skomentował te doniesienia w rozmowie z "Super Expressem". Absolutnie żadne love story. Jestem o tym przekonany. Poza tym to nie jest nowa znajomość. Tych dwoje młodych ludzi zna się nie od dziś. Nie wiem, w jakich okolicznościach się poznali, ale było to już dawno. Maciek ma dużo znajomych wśród młodych ludzi - zapewnia Borkowicz. Sam aktor również twierdzi, że z Kingą Dudą łączy go jedynie przyjaźń, a ich spotkanie było niewinną "wycieczką po pałacu". Jakby nie patrzeć, ich znajomość wciąż pozostaje sporym zaskoczeniem.

Kinga Duda i Maciej Musiał spotykają się? Takie spekulacje pojawiły się po tym, jak paparazzi uwiecznili ich spotkanie przed Pałacem Prezydenckim. Plotki podsycił fakt, że córka prezydenta niedawno rozstała się z chłopakiem. Dominik Borkowicz, menadżer aktora skomentował te doniesienia w rozmowie z "Super Expressem":

Absolutnie żadne love story. Jestem o tym przekonany. Poza tym to nie jest nowa znajomość. Tych dwoje młodych ludzi zna się nie od dziś. Nie wiem, w jakich okolicznościach się poznali, ale było to już dawno. Maciek ma dużo znajomych wśród młodych ludzi - zapewnia Borkowicz.

Kinga Duda, Maciej Musiał Facebook.com/Mnie śmieszy/screen

Sam aktor również twierdzi, że z Agatą Dudą łączy go jedynie przyjaźń, a ich spotkanie było niewinną "wycieczką po pałacu". Jakby nie patrzeć, ich znajomość wciąż pozostaje sporym zaskoczeniem.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (13)
Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Komentuje menadżer aktora. "Znają się nie od dziś"
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 6 razy 6

  Pasuje do budyniowej rodziny! Nawet jego nazwisko przejął tato kini!

  Nie wierzycie?

  Prezes kazał, prezydent Musiał.

 • Gość: minimini

  Oceniono 3 razy 3

  Przydałoby się trochę upomnieć córeczkę, iż pałac prezydencki to nie miejsce spotkań towarzyskich i wycieczek.

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 2

  Musial ma manadzera? Kurna, chyba tez zatrudnie manadzera, niech zapyerdala

 • Gość: maciej musiał

  Oceniono 1 raz 1

  se pomocy po opat taniec gwiazdami ja mam na imię magda kostera jestem twoją fanką
  mi jest pszykro ale umiesz tanczyć czałam on wygrał kule proszę mi pomuc mi ja nie se wygrała olga mam dla ciebie nastąpi wikoria prosze mi teraz już są 3 pary proszę wygrać kule za adama prosze i podaj adama kule prosze nauczy tanczyć wiktoria nauczy tanczyć

 • jerzybucholc

  Oceniono 1 raz 1

  Widocznie lubi kurduplów z krzywymi nogami a może jego IQ jest wyższe niż mówią bo to podobno inteligentna dziewczyna w odróżnieniu od ojca.

 • browaryr

  0

  musiał ma menadzera....ja tez -tego z awatara...aaale jaja.

 • Gość: gepard***

  Oceniono 4 razy 0

  Ja nie widzę nic w tym dziwnego nawet ładna para by była z nich ale jak to bywa zawsze ludzie muszą sobie popisać i pozytywnie i negatywnie ...

 • Gość: qwerty

  0

  karolak go na nią nasłał;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX