Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Komentuje menadżer aktora. "Znają się nie od dziś"

Kinga Duda i Maciej Musiał wybrali się w czwartek na "wycieczkę po pałacu", a media oszalały. Czyżby to było coś więcej niż zwykła znajomość? Menadżer aktora skomentował.
Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Sprawę komentuje menadżer aktora. "Znają się nie od dziś" Kinga Duda i Maciej Musiał są razem? Takie spekulacje pojawiły się po tym, jak paparazzi uwiecznili ich spotkanie przed Pałacem Prezydenckim. Plotki podsycił fakt, że córka prezydenta niedawno rozstała się z chłopakiem. Dominik Borkowicz, menadżer aktora skomentował te doniesienia w rozmowie z "Super Expressem". Absolutnie żadne love story. Jestem o tym przekonany. Poza tym to nie jest nowa znajomość. Tych dwoje młodych ludzi zna się nie od dziś. Nie wiem, w jakich okolicznościach się poznali, ale było to już dawno. Maciek ma dużo znajomych wśród młodych ludzi - zapewnia Borkowicz. Sam aktor również twierdzi, że z Kingą Dudą łączy go jedynie przyjaźń, a ich spotkanie było niewinną "wycieczką po pałacu". Jakby nie patrzeć, ich znajomość wciąż pozostaje sporym zaskoczeniem.

Kinga Duda i Maciej Musiał spotykają się? Takie spekulacje pojawiły się po tym, jak paparazzi uwiecznili ich spotkanie przed Pałacem Prezydenckim. Plotki podsycił fakt, że córka prezydenta niedawno rozstała się z chłopakiem. Dominik Borkowicz, menadżer aktora skomentował te doniesienia w rozmowie z "Super Expressem":

Absolutnie żadne love story. Jestem o tym przekonany. Poza tym to nie jest nowa znajomość. Tych dwoje młodych ludzi zna się nie od dziś. Nie wiem, w jakich okolicznościach się poznali, ale było to już dawno. Maciek ma dużo znajomych wśród młodych ludzi - zapewnia Borkowicz.

Kinga Duda, Maciej Musiał Facebook.com/Mnie śmieszy/screen

Sam aktor również twierdzi, że z Agatą Dudą łączy go jedynie przyjaźń, a ich spotkanie było niewinną "wycieczką po pałacu". Jakby nie patrzeć, ich znajomość wciąż pozostaje sporym zaskoczeniem.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS