Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Komentuje jej TEŚĆ. "Nie ma czasu, związała się z restauratorem". Ostre słowa

Martę Kaczyńską i Marcina Dubienieckiego łączą obecnie skomplikowane relacje. Córka zmarłego prezydenta wciąż nie rozwiodła się z byłym partnerem. Sprawę komentuje teść Kaczyńskiej.
Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Komentuje jej teść. "Nie ma czasu, związała się z restauratorem" W życiu Marty Kaczyńskiej wiele zmian. Jak donosiły w ostatnim czasie media, córka zmarłego prezydenta planuje przeprowadzkę do Warszawy, a na salonach pokazała się w towarzystwie nowego przyjaciela, Pawła Zynera. Kolorowa prasa rozpisuje się na temat jej domniemanego związku z restauratorem, a sama zainteresowana ponoć nie kryje się z uczuciem. Jego troska, ciepło, dobre rady, sprawiają, że Marta w końcu poczuła się bezpieczna i doceniana. Przy nim jest gotowa zaryzykować i dać się ponieść emocjom - zdradziła "Na Żywo" znajoma Kaczyńskiej. Gdy te informacje ujrzały światło dzienne, jej nowy związek postanowił skomentować teść Kaczyńskiej, Marek Dubieniecki. Stwierdził, że odkąd Kaczyńska zaczęła na nowo układać sobie życie, przestała się interesować losem męża. Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem - powiedział dziennikarzom magazynu. Marek Dubieniecki opowiedział jak obecnie wygląda sytuacja jego syna. Jego pobyt w areszcie się przedłuża, a na dodatek ma on poważne problemy z kręgosłupem i wkrótce czeka go operacja. Jak podaje tygodnik, Kaczyńska nie widziała się z mężem od momentu uiszczenia kaucji w wysokości 600 tys. Córka zmarłego prezydenta nie chce widywać się z mężem, lecz podobno nadal o niego się martwi. Co więcej, zdecydowała się odroczyć sprawę rozwodową. Mogłaby w każdej chwili wystąpić o odwieszenie sprawy rozwodowej, ale nie chce przysparzać Marcinowi dodatkowych zmartwień. Wie, że to nie czas na rozwód - poinformowała osoba z jej otoczenia.

W życiu Marty Kaczyńskiej wiele zmian. Jak donosiły w ostatnim czasie media, córka zmarłego prezydenta planuje przeprowadzkę do Warszawy, a na salonach pokazała się w towarzystwie nowego przyjaciela, Pawła Zynera. Kolorowa prasa rozpisuje się na temat jej domniemanego związku z restauratorem, a sama zainteresowana ponoć nie kryje się z uczuciem:

Jego troska, ciepło, dobre rady, sprawiają, że Marta w końcu poczuła się bezpieczna i doceniana. Przy nim jest gotowa zaryzykować i dać się ponieść emocjom - zdradziła "Na Żywo" znajoma Kaczyńskiej.

Gdy te informacje ujrzały światło dzienne, jej nowy związek postanowił skomentować teść Kaczyńskiej, Marek Dubieniecki. Stwierdził, że odkąd Kaczyńska zaczęła na nowo układać sobie życie, przestała się interesować losem męża:

Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem -  powiedział dziennikarzom magazynu.

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki Kapif/ Agencja Gazeta

Marek Dubieniecki opowiedział jak obecnie wygląda sytuacja jego syna. Jego pobyt w areszcie się przedłuża, a na dodatek ma on poważne problemy z kręgosłupem - wkrótce czeka go operacja. Jak podaje tygodnik, Kaczyńska nie widziała się z mężem od momentu uiszczenia kaucji w wysokości 600 tys. Córka zmarłego prezydenta nie chce widywać się z mężem, lecz podobno nadal o niego się martwi. Co więcej - zdecydowała się odroczyć sprawę rozwodową:

Mogłaby w każdej chwili wystąpić o odwieszenie sprawy rozwodowej, ale nie chce przysparzać Marcinowi dodatkowych zmartwień. Wie, że to nie czas na rozwód  - poinformowała osoba z jej otoczenia.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (34)
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Komentuje jej TEŚĆ. "Nie ma czasu, związała się z restauratorem". Ostre słowa
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 12 razy 8

  No proszę. Dubienieccy myśleli, że są cwani i stworzą familię na wzór Kennedych. Pieniądze, polityka i wpływy.

  Nie przewidzieli tylko, że potomkowie "uchodźców" spod Odessy są cwańsi:)))

 • Gość: diabełek:)))

  Oceniono 9 razy 5

  Czy tak postępuje PRAWDZIWA katoliczka???? Panie Terlikowski - prosimy o komentarz dotyczący tak zwanych chrześcijańskich wartości :-))))))))))))))

 • norbertrabarbar

  Oceniono 7 razy 5

  Czy to jest najbliższa rodzina Jarosława Kaczyńskiego?

 • Gość: radek

  Oceniono 7 razy 5

  przyklad godny do nasladowania w tym katolickim spoleczenstwie, a i cialo co niedziele polyka w kosciolku.
  :)

 • braddock

  Oceniono 3 razy 3

  Geny tatusia.

 • Gość: asidło

  Oceniono 3 razy 3

  Mąż... w międzyczasie kochanek, potem kochanek mężem, teraz znów kochanek....chyba prezes z ojcem R. powinni Martę nauczyć co to jest moralność i wartości katolickie.
  Rodzice zaniedbali trochę te nauki.....

 • Gość: gffg

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczynscy jak na świętych katolikow sa mało swieci i mało katoliccy cos

 • tetradrachma

  Oceniono 3 razy 3

  Nie dajcie na te "łzawe" historie sie nabrac ! Nie mnie "paniusie" osoadzac, ale jej mąż to gangster.

 • Gość: piszczalka skakalka

  Oceniono 3 razy 3

  Nowy odcinek z serii:
  "Partner wesolego diabla"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX