"Przyjaciółki" wracają. Niespodzianka? Do obsady dołącza tancerz z "Tańca z Gwiazdami"

"Przyjaciólki" już wkrótce wracają z nowym sezonem, a twórcy serialu szykują sporo nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest dołączenie do obsady znanego z "Tańca z Gwiazdami" Stefano Terrazzino.
"Przyjaciółki" wracają Niespodzianka? Do obsady dołącza tancerz z "Tańca z Gwiazdami". "Przyjaciólki" już wkrótce wracają z nowym sezonem, a twórcy serialu szykują sporo nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest Stefano Terrazzino. "Przyjaciólki" już wkrótce wracają z nowym sezonem, a twórcy serialu szykują sporo nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest dołączenie do obsady znanego z "Tańca z Gwiazdami" Stefano Terrazzino. Stefano Terrazzino znany jest widzom głównie z "Tańca z Gwiazdami", gdzie od lat święci triumfy jako jeden z najbardziej lubianych tancerzy. Program okazał się dla niego trampoliną do sławy. Terrazzino ma na koncie kilka ról w serialach, a teraz otrzymał kolejną - w hitowych "Przyjaciółkach". Póki co, producenci nie zdradzają, kim będzie grany przez niego bohater, ale jedno wiadomo na pewno: Terrazzino jest teraz bardzo zapracowany, bo oprócz roli w serialu, dostał też pracę jako prowadzący nowy program "Surprise, Surprise". To nie jedyna nowość, jaką szykują twórcy serialu. Oprócz Terrazzino, do obsady dołączył też Marek Bukowski. Pierwsze zdjęcia z planu siódmego sezonu pokazała już Agnieszka Sienkiewicz. My nie możemy się doczekać nowych odcinków, a Wy?

Stefano Terrazzino znany jest widzom głównie z "Tańca z Gwiazdami", gdzie od lat święci triumfy jako jeden z najbardziej lubianych tancerzy. Program okazał się dla niego trampoliną do sławy. Terrazzino ma na koncie kilka ról w serialach, a teraz otrzymał kolejną w hitowych "Przyjaciółkach". Póki co, producenci nie zdradzają, kim będzie grany przez niego bohater, ale jedno wiadomo na pewno: Terrazzino jest teraz bardzo zapracowany, bo oprócz roli w serialu, dostał też pracę jako prowadzący nowy program "Surprise, Surprise".

Stefano Terrazzino  2015-12-02KAPIF

To nie jedyna nowość, jaką szykują twórcy serialu. Oprócz Terrazzino, do obsady dołączył też Marek Bukowski. Pierwsze zdjęcia z planu siódmego sezonu pokazała już Agnieszka Sienkiewicz. My nie możemy się doczekać nowych odcinków, a Wy?

 

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
"Przyjaciółki" wracają. Niespodzianka? Do obsady dołącza tancerz z "Tańca z Gwiazdami"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  To ten Stefano Terrazzino będzie 6 (?) przyjaciółką?
  Czy będzie chował butelki z gorzałą przed Liszowską?

 • Gość: Mila

  0

  Następny ma parcie na szkło. Jak go lubiłam, tak teraz mnie denerwuje. Za dużo Stefano!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX