Dakota Johnson w złotej sukni. Zagraniczne media: Ta kreacja to PERFEKCJA. W naszej redakcji burzliwa dyskusja

Dakota Johnson promuje obecnie swój najnowszy film "Jak to robią single". Podczas londyńskiej premiery gwiazda miała na sobie złotą kreację od Marca Jacobsa. Jak wypadła?

Dakota Johnson zasłynęła rolą w "50 twarzach Greya". Bywanie na premierach i czerwonym dywanie nie jest dla niej nowością, ale wciąż równie często co spektakularne kreacje, zdarzają się jej wpadki. Jak wyglądała w Londynie? Zagraniczne media są zachwycone.

Kompletnie skradła całe show - komentuje brytyjski "InStyle". - Suknia od Marca Jacobsa była perfekcyjnie elegancka i kto by przypuszczał, że złoty materiał może prezentować się tak świetnie?

Podobne zdanie mają dziennikarze "Daily Mail".

Błyszczała jak prawdziwa gwiazda - czytamy. - Kreacja podkreśliła każdy fragment jej ciała. Dekolt w kształcie litery "V" przyciągnął uwagę w okolicę biustu i pokazał jej piękną, alabastrową skórę. Tył pięknie się układał. Wyglądała doskonale z każdej strony!
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zgadzacie się z tymi opiniami? W redakcji opinie były podzielone. Część z nas uważa, że Dakota prezentowała się ekstra, części nie przekonała. Góra sukni owszem, układa się świetnie. Ale materiał w okolicach brzucha zdaje się dziwnie załamywać i psuć proporcje sylwetki. Do tego suknia jest naprawdę bardzo błyszcząca. I lekko pognieciona. Efekt folii aluminiowej? Chyba w tym przypadku podziękujemy.

jm

Jak wyglądała Dakota na premierze?