Karolina Malinowska zachęca do ćwiczeń na Instagramie. Fanka: Nie mam czasu. Włącza się Chodakowska

Karolina Malinowska pochwaliła się w sieci swoim treningiem. Przy okazji zachęciła fanki do "ruszenie się z kanap". Brzmi znajomo? Tak, do rozmowy włączyła się Ewa Chodakowska.

Karolina Malinowska na Instagramie zamieściła relację z treningu. Nie ukrywa, że chciała w ten sposób zachęcić również swoje fanki do pójścia w jej ślady.

Dziewczyny, ruszcie się, bo warto - napisała pod jednym ze zdjęć.

 

Dziewczyny ruszcie się, bo warto ????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

Dziewczyny ruszcie się, bo warto ????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

 

Nie wszystkie internautki dały się przekonać. Jedna z nich próbowała wymówić się brakiem czasu. Na co Malinowska...

D**a. Wszyscy mamy czas! - napisała.

Do rozmowy włączyła się internautka, która nie dała się przekonać. Malinowska przyznała, że sama próbowała się w ten sposób tłumaczyć Ewie Chodakowskiej.

 

Komentarze z Instagrama Karoliny MalinowskiejInstagram.com/karolamalina

 

Przywołana do tablicy trenerka zamieściła swój komentarz.

 

Komentarze z Instagrama Karoliny MalinowskiejInstagram.com/karolamalina

 

EK


Sprawdź poradnik "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" >>

Więcej o:
Komentarze (7)
Karolina Malinowska zachęca do ćwiczeń na Instagramie. Fanka: Nie mam czasu. Włącza się Chodakowska
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Lansowanie się na ściankach i w telewizji śniadaniowej oraz wypisywanie głupot na fejsie i wrzucanie fotek na ista to nie jest praca :-)
  Dla normalnych ludzi to nie jest praca a dla pustaka Malinowskiej to harówka ;-)

 • Gość: jagnapolska

  Oceniono 1 raz 1

  tylko takie pójdą, staną przy ściance albo zajrzą na otwarcie sklepu, galerii i już mają kilka tysi, a mi snu z powiek nie spędza jędrna, tłusta, obwisła, podniesiona czy gładka pupa tylko zwykłe życie, poza tym ta chodakowska co udowadnia wstawiając foty a'la playboy, ckm? że liczy się ciało, nic więcej

 • Gość: zaq666

  0

  Babka z klasą, ma trójkę dzieci, swietnie wygląda. Podziwiać.

 • Gość: ad

  0

  Jasne, nie ma czasu. Mam takie koleżanki. Muszą codziennie pucować podłogę, prasować nastoletnim dzieciom, raz w miesiącu myć okna i robić dziesiątki innych rzeczy, żeby być "idealną" panią domu. Naprawdę warto odpuścić i nie dążyć do perfekcji w każdej dziedzinie, a na pewno znajdzie się pół godziny dziennie, które można przeznaczyć na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia.

 • szejker1984

  0

  Można krytykować i mówić, że się nie ma na nic czasu ale wtedy też nie narzekajmy, że brzuch rośnie. Sam się nie zgubi więc jak komuś to przeszkadza i ktoś chce się pozbyć nadmiaru kilogramów to sorry ale musi znaleźć trochę czasu na ćwiczenia, przygotowanie zdrowszego posiłku itp. Bez tego super figura się nie zrobi i do zrozumienia tego nie potrzeba Chodakowskich, Lewandowskich, Malinowskich bo to są rzeczy oczywiste. Z drugiej strony można nazywać je głupimi pindami co nic nie robią albo że wydają kasę zarobioną za chodzenie tam gdzie je zapraszają ale trzeba im chociaż przyznać, że w jakiś sposób próbują promować zdrowy tryb życia i do części osób to trafia a to dobrze bo każda promocja zdrowia jest dobra.

 • Gość: Gaja

  0

  Nie zamieniłabym swoich 2 godzin (codziennie,o każdej porze roku) z moją "Wilczycą" na 30 minut z Panią Chodakowską, Lewandowską czy Malinowską. Poza tym ona nie mówi: ściągnij pośladki, wciągnij brzuch - tylko macha ogonem. Polecam - dzięki mojej "Wilczycy" jestem szczupła, wysportowana i nie mam brzucha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX