Angelina Jolie ma nowy tatuaż! Ładny? Ważniejsze przesłanie. "Hołd dla ich miłości"

Angelina Jolie dodała nowy wzór do swojej kolekcji tatuaży. W tym samym czasie na ten krok zdecydował się Brad Pitt. Wybór pary nie był przypadkowy,
Angelina Jolie ma nowy tatuaż! Ładny? Ważniejsze jest przesłanie Angelina Jolie ostatnie tygodnie spędziła w Kambodży, na planie swojego nowego filmu "First They Killed My Father". Aktorka sprawiła sobie nowy tatuaż - wzór na plecach przedstawia buddyjskie symbole. Mają zapewnić osobie, która go nosi, ochronę i zdrowie - wyjaśnia źródło portalu Womansday.com. Co ciekawe, tatuaż inspirowany buddyzmem zafundował sobie również Brad Pitt. Nowa ozdoba pojawiła się na brzuchu, tuż pod fragmentem piosenki Boba Dylana, który jest ponoć odwzorowaniem odręcznego pisma Jolie. To wielki hołd dla ich miłości. Powstał, gdy wróciły plotki o kryzysie w ich związku - komentuje portal.

Angelina Jolie ostatnie tygodnie spędziła w Kambodży, na planie swojego nowego filmu "First They Killed My Father". Aktorka spotkała się z tym samym tatuażystą, który zrobił jej tatuaż w 2004 roku. Nowy wzór na plecach przedstawia buddyjskie symbole i mantrę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Wzór ma zapewnić osobie, która go nosi, ochronę i zdrowie - wyjaśnia źródło portalu Womansday.com.

Co ciekawe, tatuaż inspirowany buddyzmem zrobił sobie też ostatnio Brad Pitt. Nowa ozdoba pojawiła się na brzuchu, tuż pod fragmentem piosenki Boba Dylana, który jest ponoć odwzorowaniem odręcznego pisma Jolie.

To wielki hołd dla ich miłości zrobiony w czasie, kiedy znów wróciły plotki o kryzysie - komentuje portal.

Jak podobają Wam się nowe tatuaże Brangeliny?

 

 

EK