Małgorzata Socha na balu maskowym. Twarz zasłonięta, ale spódnica odsłoniła DUŻO. Pokazała bieliznę?

Małgorzata Socha w towarzystwie innych gwiazd uczciła koniec karnawału na balu maskowym. Jak się zaprezentowała? Odważnie.
Małgorzata Socha na balu maskowym Twarz zasłonięta, ale spódnica odsłoniła DUŻO. Pokazała bieliznę? Małgorzata Socha w towarzystwie innych gwiazd uczciła koniec karnawału na balu maskowym. Jak się zaprezentowała? Odważnie. Małgorzata Socha na balu maskowym błyszczała. DOSŁOWNIE. Mieniąca spódnica ze złotej siatki przykuwała wzrok. Taka kreacja bowiem więcej odkrywała, niż zakrywała i gdyby nie czarna bluzka sięgająca pupy, gwiazda pokazałaby bieliznę. A może to raczej body? Oceńcie. Aktorka przeważnie stawia na klasykę i rzadko decyduje się na aż tak odważne stylizacje. Mamy wrażenie, że ta kreacja wywoływała u niej lekki dyskomfort. Socha nie rozstawała się z długim płaszczem, a torebkę starała się trzymać tak, aby zasłonić newralgiczne miejsca.

Małgorzata Socha na balu maskowym błyszczała. DOSŁOWNIE. Mieniąca spódnica ze złotej siatki przykuwała wzrok. Taka kreacja bowiem więcej odkrywała, niż zakrywała i gdyby nie czarna bluzka sięgająca pupy, gwiazda pokazałaby bieliznę. A może to raczej body? Oceńcie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktorka przeważnie stawia na klasykę i rzadko decyduje się na aż tak odważne stylizacje. Mamy wrażenie, że ta kreacja wywoływała u niej lekki dyskomfort. Socha nie rozstawała się z długim płaszczem, a torebkę starała się trzymać tak, aby zasłonić newralgiczne miejsca. Jak wypadła? Zagłosujcie w sondzie.

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak podoba Ci się stylizacja Małgorzaty Sochy?