Eurowizja 2016. Polskę chce reprezentować ponad 20 kandydatów. Kto powinien pojechać? [SONDA]

Eurowizja 2016 budzi gorące emocje, tym bardziej, że wciąż nie wiemy, kto nas będzie reprezentował w Sztokholmie. Wśród ponad 20 kandydatów są reprezentanci różnorodnych stylów muzycznych.

Edyta Górniak ogłosiła w poniedziałek, że zgłosiła swoją kandydaturę do reprezentowania Polski na Eurowizji. Żeby to się udało, musi najpierw pokonać ponad 20 innych kandydatów. Wśród nich jest sporo byłych uczestników "The Voice of Poland" ( m.in Monika Urlik czy Dorota Osińska), znane wokalistki pop (Margaret, Maja Hyży), a nawet zespoły disco-polo (Blue Box, Magik Band). Jest więc z czego wybierać.

Kogo obstawiacie? Zagłosujcie w sondzie!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2016?
Więcej o:
Komentarze (19)
Eurowizja 2016. Polskę chce reprezentować ponad 20 kandydatów. Kto powinien pojechać? [SONDA]
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 6 razy 4

  powinna wystapić grodzka z baletem.

 • Gość: pov

  Oceniono 4 razy 4

  dla mnie powinna jechać Sylwia Grzeszczak:) Margaret będzie zamiast śpiewu to będzie piała

 • Gość: ZAWIEDZIONY EDYTĄ

  Oceniono 1 raz 1

  To smutne jak ludzie głosują ślepo na panią Edytę Górniak, kierując się jej 2 miejscem z „To nie ja byłam Ewą”. Niestety teraz pani Edyta tworzy nijakie utwory, niemające zupełnie wyrazu, melodii wpadającej w ucho, nic. Jedynym odpowiednim kandydatem jest dla mnie Michał Szpak „Colour of your life” – piosenka idealna na eurowizję, typowa melodyjna balladka, taka w stylu zeszłorocznej Conchity. I w dodatku sam wygląd Michała może wzbudzić kontrowersje, co tylko w tym przypadku działa na naszą korzyść :)

 • Gość: Krystek

  Oceniono 1 raz 1

  Wolę wysłać jakiego byle jakiego grajka niż Margaret . Jej piosenki to dzieci w przedszkolu beczą.
  Pa pa rapa to jest piosenka. Zauważyłem że bawimy się w ruskich ściągamy piosenki po angielsku i próbujemy je naśladować. Utwory Donatana może są obciachowe dla niektórych osób ale były wyłącznie jego pomysłem dlatego odnieśli wysokie 13 miejsce . Także nie liczmy na ściągarstwo tylko utwory artystów którzy mają ciekawy sposób by zaskoczyć na Eurowizji. Z tych osób które media głośno opisują to narazie nikt się nie kwalifikuje.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 5 razy 1

  Margaret jest już trochę znana w Europie, czyli ONA, to jest jej czas, czas Edzi minął, nie wykorzystała swojej szansy jak należy, oczywiście, to nie tylko jej wina. Po co ona tam się pcha ? Straci pozycję jaką posiada w kraju, a za granicą - nie zdobyła. A Margaret jest trochę już znana, lepiej jej idzie za granicą niż Edzi kiedykolwiek.

 • Gość: tom

  Oceniono 1 raz 1

  Ten kto ma fajną, piosenkę, Szymon trzyma poziom,więc może on a może z Marie Napieralska?

 • Gość: ola

  0

  tylko Margaret. Nie przepadam za nią, ale tylko ona ma szanse wygrac. Poza tym jej piosenka jest świetna, to trzeba przyznać

 • Gość: aneza

  0

  Beata Kempa ma fajny głos...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX