Emil Haidar nie mógł pogodzić się z rozstaniem z Dodą? Jest jego komentarz. "Nie jest prawdą, że..."

Emil Haidar uprzykrzał Dodzie życie - taką informację podawał dwutygodnik "Flesz". Teraz zamieścił sprostowanie tej informacji autorstwa samego Haidara.
Haidar odpowiada Emil Haidar nie mógł pogodzić się z rozstaniem z Dodą? Jest jego komentarz. Emil Haidar uprzykrzał Dodzie życie - taką informację podawał dwutygodnik "Flesz". Teraz zamieścił sprostowanie tej informacji autorstwa samego Haidara. Emil Haidar uprzykrzał Dodzie życie - taką informację podawał dwutygodnik "Flesz". Teraz zamieścił sprostowanie tej informacji autorstwa samego Haidara. Doda zakończyła związek z Emilem Haidarem nie wyjawiając wprost przyczyn swojej decyzji. Temat stał się źródłem niezliczonych plotek i spekulacji mediów, a najbardziej szokującym z nich było doniesienie magazynu "Flesz": Haidar ponoć nie potrafił pogodzić się z rozstaniem do tego stopnia, że zaczął uprzykrzać życie eksnarzeczonej. Ponad miesiąc po publikacji artykułu, dwutygodnik zamieścił sprostowanie podpisane nazwiskiem Haidara: "Nie jest prawdziwa podana w dwutygodniku "Flesz" w wydaniu z dnia 28 grudnia 2015 roku (artykuł "Daleko do domu") informacja, iż źle zniosłem rozstanie z Dorotą Rabczewską "Dodą" i że z powodu rozstania z Dorotą Rabczewską "Dodą" uprzykrzam jej życie. Emil Haidar". Biorąc pod uwagę, że Haidar głos w sprawie zabiera znacznie rzadziej niż Doda, sprostowanie należy traktować raczej poważnie. Wcześniej jego jedynym komentarzem odnośnie rozstania był rysunek opublikowany na Instagramie z zagadkowym opisem: "Najgorsza walka jest między tym co czujesz, a tym, co wiesz".

Doda zakończyła związek z Emilem Haidarem nie wyjawiając wprost przyczyn swojej decyzji. Temat stał się źródłem niezliczonych plotek i spekulacji mediów, a najbardziej szokującym z nich było doniesienie magazynu "Flesz": Haidar ponoć nie potrafił pogodzić się z rozstaniem do tego stopnia, że zaczął uprzykrzać życie ex-narzeczonej. Ponad miesiąc po publikacji artykułu, dwutygodnik zamieścił sprostowanie podpisane nazwiskiem Haidara:

Nie jest prawdziwa podana w dwutygodniku "Flesz" w wydaniu z dnia 28 grudnia 2015 roku (artykuł "Daleko do domu") informacja, iż źle zniosłem rozstanie z Dorotą Rabczewską "Dodą" i że z powodu rozstania z Dorotą Rabczewską "Dodą" uprzykrzam jej życie. Emil Haidar

Biorąc pod uwagę, że Haidar głos w sprawie zabiera znacznie rzadziej niż Doda, sprostowanie należy traktować raczej poważnie. Wcześniej jego jedynym komentarzem odnośnie rozstania był rysunek opublikowany na Instagramie z zagadkowym opisem:

Najgorsza walka jest między tym co czujesz, a tym, co wiesz.

 

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS