Kasia Cichopek szczerze o kryzysie w związku. "Gdyby nie ślub, to mógł być koniec". Teraz? "Mąż..."

Kasia Cichopek w ostatnim wywiadzie opowiedziała o swoich relacjach z mężem. Mimo licznych plotek o kryzysie zapewniła, że są szczęśliwi.
Kasia Cichopek szczerze o kryzysie w związku "Gdyby nie ślub, to mógł być koniec". Teraz? "Mąż..." Kasia Cichopek i Marcina Hakiel to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Jak wiemy, ich związek narodził się w programie "Taniec z Gwiazdami". Media niejednokrotnie donosiły o kryzysie w ich małżeństwie. Podobno było to spowodowane m.in. problemami finansowymi pary, która zaciągnęła duży kredyt na dom. Mimo przejściowych kłopotów, aktorka i tancerz doczekali się drugiego dziecka. Wydawałoby się, że wszystko zaczęło się układać, jednakże plotki na temat kryzysu w związku nadal nie cichną. Cichopek w wywiadzie dla "Twojego imperium" zdementowała te doniesienia. Ja i Marcin ciężko pracujemy i cieszymy się sobą. Mąż otworzył nowe oddziały swojej akademii tańca. Razem idziemy do przodu. Jest dobrze i niech tak zostanie - powiedziała aktorka. Przypominamy, że jeszcze kilka lat temu para przechodziła poważny kryzys. Aktora przyznała, że gdyby nie fakt, że byli małżeństwem, mogłoby dojść do rozstania. My mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: "Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa". Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek - wyznała Cichopek.

Kasia Cichopek i Marcina Hakiel to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Jak wiemy, ich związek narodził się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Media niejednokrotnie donosiły o kryzysie w ich małżeństwie. Podobno było to spowodowane m.in. problemami finansowymi pary, która zaciągnęła duży kredyt na dom.

Mimo przejściowych kłopotów, aktorka i tancerz doczekali się drugiego dziecka. Wydawałoby się, że wszystko zaczęło się układać, jednakże plotki na temat kryzysu w związku nadal nie cichną. Cichopek w wywiadzie dla "Twojego imperium" zdementowała te doniesienia.

Ja i Marcin ciężko pracujemy i cieszymy się sobą. Mąż otworzył nowe oddziały swojej akademii tańca. Razem idziemy do przodu. Jest dobrze i niech tak zostanie - powiedziała aktorka.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel KAPiF

Przypominamy, że jeszcze kilka lat temu para przechodziła poważny kryzys. Aktora przyznała, że gdyby nie fakt, że byli małżeństwem, mogłoby dojść do rozstania:

My mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: "Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa". Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek
My mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: "Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa". Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek - wyznała Cichopek w "Pani".

KS

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Kasia Cichopek szczerze o kryzysie w związku. "Gdyby nie ślub, to mógł być koniec". Teraz? "Mąż..."
Zaloguj się
 • Gość: ari

  Oceniono 2 razy 2

  My z mezem mamy wspolna firme, i owszem to nasze malzenstwo mocno trzyma w ryzach, ale nie jest dla niego dobre. Jedyne co nas zaczelo laczyc to biznes, a nie uczucia, dopiero jak zaczal chorowac jakos sie ocknelismy z tego american dream, teraz jest zupelnie inaczej, co prawda jezeli chodzi o lozko to potrzebujemy wspomagania iqman ale biznes zostawiamy w biurze, ani slowa o nim w domu

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 1

  Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ten Hakiel jest jakis niedorobiony?

 • Gość: ewa

  Oceniono 4 razy 0

  Oni oboje do niczego

 • Gość: Irena T.

  Oceniono 2 razy 0

  Kasia jest Super pod każdym względem.Jej mąż również,b.przystojny.Oboje mili co wy od Nich chcecie.Popatrzcie na siebie i spróbujcie choć jedną scenę .zagrać tak jak Ona.Życzę aby wyszli na prostą i żeby Im się wiodło w Nowym Roku jak najlepiej.Ludzi z problemami należy wspierać a nie dobijać.Renia

 • changeable8

  Oceniono 8 razy 0

  Następna pseudo aktoreczka w szczerych zwierzeniach dla pisemka za 0,99 PLN... ?

 • Gość: yyyy

  Oceniono 6 razy -2

  Życzę powodzenia, ale o związek nie da się walczyć! To tak jak za ciosem, machina ruszy i nie da się zatrzymać.
  Chyba, że jedno będzie pokornie ustępować ( ale kto zechce być ofiarą), bo gdyby obydwoje sobie ustępowali - nie doszłoby do kryzysu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX