Super Bowl. Beyonce chciała, by Blue Ivy widziała jej występ. Była ze swoją matką chrzestną. Dobrze ją znacie!

Oczywiście chodzi o Gwyneth Paltrow! Na Instagramie opublikowała zdjęcie swojej córki, która na stadion idzie za rękę z małą Blue Ivy.
Blue Ivy z matką chrzestną na Super Bowl Beyonce bardzo chciała, by córeczka zobaczyła jej występ Gwyneth Paltrow nie mogło zabraknąć na jednej z najważniejszych imprez w USA, czyli finale Super Bowl. Gwiazda pojawiła się na imprezie w towarzystwie córki Apple oraz... chrześnicy, Blue Ivy. Aktorka opiekowała się dziewczynką podczas, gdy Beyonce przygotowała się do występu. Przypominamy, że razem z gwiazdą r'n'b występował były mąż aktorki, Chris Martin. Jednak nie był to jego najlepszy występ. Jak donosi "Daily Mail", Paltrow pojawiła się na Super Bowl, aby wspierać wokalistę Coldplay. Mimo rozstania, nadal utrzymują ze sobą dobre relacje. W ostatnim wywiadzie wyznała, że Chris "jest dla niej jak brat".

Gwyneth Paltrow nie mogło zbraknąć na jednej z najważniejszych imprez w USA, czyli finale Super Bowl. Na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z tego wydarzenia, a jedno z nich wzbudziło szczególne zainteresowanie. Chodzi o przesłodkie zdjęcie jej córki Apple oraz Blue Ivy, czyli córki Beyonce. Paltrow jest matką chrzestną Blue Ivy. Aktorka uchwyciła moment, gdy szły na stadion, trzymając się za ręce.

#superbowl50 jacket game

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

#superbowl50 jacket game

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Paltrow opiekowała się Blue Ivy podczas, gdy Beyonce przygotowała się do występu. Przypominamy, że razem z gwiazdą r'n'b występował były mąż aktorki, Chris Martin. Dla niego nie był to najlepszy występ. Jak donosi Daily Mail, Paltrow pojawiła się na Super Bowl, aby wspierać wokalistę Coldplay. Mimo rozstania, nadal utrzymują ze sobą dobre relacje. W ostatnim wywiadzie wyznała, że "jest dla niej jak brat".

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: