Renata Kaczoruk na planie "Małych Gigantów". Chciała kibicować Kubie z widowni, ale pojawił się problem. "Duża d***"

Renata Kaczoruk wspiera Kubę Wojewódzkiego na planie drugiej edycji "Małych Gigantów". Niestety, miejsca na widowni nie były przystosowane do jej gabarytów.
Kaczoruk na planie "Małych Gigantów" Chciała kibicować Kubie z widowni, ale pojawił się problem... Renata Kaczoruk wspiera Kubę Wojewódzkiego na planie drugiej edycji "Małych Gigantów". Niestety, miejsca na widowni nie były przystosowane do jej gabarytów. Modelka może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką, ale nawet dla niej krzesła na widowni "Małych Gigantów" okazały się za małe. Kaczoruk została zmuszona do zajęcia miejsca... na schodach. Na widowni, nie zmieściłam się w krzesełku. Schody tylko dla dorosłych - napisała gwiazda pod zdjęciem, które zamieściła na Instagramie. Przypomnijmy. Kaczoruk towarzyszyła na planie swojemu partnerowi Kubie Wojewódzkiemu, który po raz drugi zasiada w jury programu.

Renata Kaczoruk może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką, ale nawet dla niej krzesła na widowni "Małych Gigantów" okazały się za małe. Modelka została zmuszona do zajęcia miejsca... na schodach. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z opisem:

Na widowni, nie zmieściłam się w krzesełku. Duża d**a, schody tylko dla dorosłych.

#NaWidowni , nie zmiescilam sie w krzesełku. #duzaDupa #maliGiganci #schody #tylkodladoroslych @kazar @marcopolo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Jeden z fanów postanowił rozwiać jej obawy. W końcu wielkość krzeseł była dostosowana do nieco młodszych widzów.

O d**ę się nie martw, jest ok.

Kaczoruk towarzyszyła na planie swojemu partnerowi Kubie Wojewódzkiemu, który po raz drugi zasiada w jury programu. Pochwalił się nawet, że ma już swoje faworytki:

#maligiganci#dwiennajlepsze#wokalistki#tej#edycj#ja#w#pizamie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Będziecie oglądać?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS