"M jak Miłość". Kinga Zduńska zdradzi męża? "Kinga i Piotrek będą mieli sporo perypetii"

Znane są dalsze losy bohaterów "M jak Miłość". W mediach pojawiła się informacja, że Kinga Zduńska miała zdradzić swojego męża, Piotrka z Michałem Marszałkiem. Bohaterowie serialu będą mieli jednak inne zmartwienia.

W kolejnym sezonie "M jak Miłość" małżeństwo Zduńskich miało być wystawione na próbę. W "Fakcie" pojawiły się sensacyjne informacje, że Kinga Zduńska, grana przez Kasię Cichopek, zdradzi swojego męża Piotrka (w jego postać wciela się Marcin Mroczek). Bohaterka serialu miała mieć bliskie relacje z dziennikarzem, Michałem Marszałkiem. Zacieśnione więzi tych dwojga podobno zaowocowały zdradą. Według informacji tabloidu, sceny zostały już nakręcone:

Sceny zdrady zostały już nakręcone, ale produkcja serialu pilnowała tej informacji jak oczka w głowie - podał informator tabloidu.

Fani "M jak Miłość" mogą jednak odetchnąć z ulgą. Jak donosi serwis Party.pl, te informacje są nieprawdziwe, a Zduńscy będą przede wszystkim martwić się o zdrowie swojego dziecka.

Nic takiego nie będzie miało miejsca. Kinga i Piotrek będą zamartwiać się o zdrowe swojego dziecka i na pewno nie w głowie będą im romanse. Do tego przypuszczanie, że Kinga miałaby mieć romans z Marszałkiem są bez sensu, bo pojawił się on w serialu rok temu i teraz jego postać ma wyjechać. Kinga i Piotrek będą mieli sporo perypetii, ale na pewno żaden romans się nie szykuje - zdradziła osoba z produkcji.

Przypominamy, że Kinga i Piotrek Zduńscy mają już za sobą jeden kryzys. Ich małżeństwo mogło się rozpaść przez zażyłe relacje Kingi z sąsiadem. W tym sezonie wątek zdrady prawdopodobnie nie będzie miał miejsca.

KS

Więcej o:
Komentarze (6)
"M jak Miłość". Kinga Zduńska zdradzi męża? "Kinga i Piotrek będą mieli sporo perypetii"
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  pyza poczuje wiatr w kroku...ale dramaturgia.

 • Gość: inka

  0

  ciekawe gdzie Ty baranie poczujesz wiatr jak nie masz mózgu

 • Gość: adrian

  0

  nie chcesz idioto to nie oglądaj

 • Gość: waldi

  0

  A może dowiecie się kiedy będzie koniec wreszcie "M jak miłość" i oczywiście "Klanu". W TV nie ma co oglądać,a abonament każą płacić, zgroza z tymi reklamami!!!! Szacunku TV dla abonenta nie ma:przerywają wypowiedzi,kończą szybko program,bo dostali od operatora sygnał,że czas na durną i nie chcianą ale dobrze płatną dla nich reklamę.Z tego powodu to przesuwają programy w czasie. Zmieniać telewizję trzeba, ale na lepsze. Polacy nie długo zbojkotują opłacanie abonamentu,to słyszy się "na podwórku" I rzeczywiście mało: sportu,kultury,programów dla dzieci,rozrywkowych(trochę ratują kabaretony),dobrych filmów ,teatrów!!!

 • Gość: niezadowolona

  0

  Jestem zawiedziona tym filmem. Ciągle zdrady i zdrady, ludzie, którzy piszą scenariusz nie mają już za grosz inwencji twórczej. Czy w życiu nie istnieje żaden szczęśliwy związek?

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy 0

  Tak gownianego serialu swiat nie widzial i nie zobaczy bo nie musi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX