Hanna Lis wraca do mediów. Poprowadzi dział "Styl" w naTemat.pl. "Zmęczyłam się polityką"

Hanna Lis straciła pracę w TVP, po tym jak funkcję prezesa objął Jacek Kurski. Dziennikarka sprawdzi się teraz w roli szefowej działu "Styl" w grupie naTemat.pl.
Hanna Lis wraca do mediów Dziennikarka sprawdzi się teraz w roli szefowej działu Styl w grupie naTemat.pl. Hanna Lis straciła pracę w TVP, po tym jak funkcję prezesa objął Jacek Kurski. Dziennikarka sprawdzi się teraz w roli szefowej działu Styl w grupie naTemat.pl. Hanna Lis z widzami "Panoramy" pożegnała się 13 stycznia. Zapowiadała wówczas, że nie planuje dalej zajmować się dziennikarstwem politycznym, ale nie oznacza to całkowitego rozbratu z mediami. Serwis NaTemat.pl podał w piątek informację, że Lis zasili szeregi grupy. Będzie tam szefową działu "Styl". - Polityką się znudziłam, zmęczyłam i mam wrażenie, że mój punkt widzenia podziela większość ludzi w Polsce, skoro mamy frekwencję wyborczą na poziomie 50 proc. - tak tłumaczy swoją decyzję w rozmowie z NaTemat.pl. Nowa szefowa "Stylu" opowiedziała, czym będzie się teraz zajmować. - Czytelnik dowie się, gdzie może pojechać na weekend, jakie odbywają się w jego okolicy ciekawe wystawy, jak może ugotować swojemu facetowi, albo swojej kobiecie, genialną kolację. Na pewno zajmiemy się podróżami i gotowaniem, bo to moje koniki. Będzie też o tak zwanym stylu życia, o kulturze wysokiej i masowej, o wszystkim, w co angażujemy się poza pracą czy polityką - tłumaczy. Hanna Lis "Panoramę" w TVP 2 prowadziła od 2012. Wcześniej widzowie mogli oglądać ją w "Dzienniku" w TV4, "Wydarzeniach" w Polsacie i "Wiadomościach" w TVP.

Hanna Lis z widzami "Panoramy" pożegnała się 13 stycznia. Zapowiadała wówczas, że nie planuje dalej zajmować się dziennikarstwem politycznym, ale nie oznacza to całkowitego rozbratu z mediami. Serwis NaTemat.pl podał w piątek informację, że Lis zasili szeregi grupy. Będzie tam szefową działu "Styl".

Polityką się znudziłam, zmęczyłam i mam wrażenie, że mój punkt widzenia podziela większość ludzi w Polsce, skoro mamy frekwencję wyborczą na poziomie 50 proc. - tak tłumaczy swoją decyzję w rozmowie z NaTemat.pl.

Nowa szefowa "Stylu" opowiedziała, czym będzie się teraz zajmować.

Czytelnik dowie się, gdzie może pojechać na weekend, jakie odbywają się w jego okolicy ciekawe wystawy, jak może ugotować swojemu facetowi, albo swojej kobiecie, genialną kolację. Na pewno zajmiemy się podróżami i gotowaniem, bo to moje koniki. Będzie też o, tak zwanym, stylu życia, o kulturze wysokiej i masowej, o wszystkim, w co angażujemy się poza pracą czy polityką - tłumaczy.

Hanna Lis "Panoramę" w TVP 2 prowadziła od 2012. Wcześniej widzowie mogli oglądać ją w "Dzienniku" w TV4, "Wydarzeniach" w Polsacie i "Wiadomościach" w TVP.

 

 

EK