Adele i jej NAJLEPSZE ZDJĘCIE EVER. Fani: Urocza! Zgadzamy się w pełni

Adele pokazała na Facebooku zdjęcie z dzieciństwa i większość fanów stwierdziła jednogłośnie, że jest urocze. My też!
Adele jako urocze dziecko Najlepsze zdjęcie Adele pokazała na Facebooku zdjęcie z dzieciństwa i większość fanów stwierdziła jednogłośnie, że jest urocze. Adele promuje swój nowy singiel "When We Were Young". Piosenki o takim tytule nie mogła zilustrować inaczej, jak tylko zdjęciem z dzieciństwa. Jak wyglądała, gdy sama była młoda (a w zasadzie baaaaardzo młoda)? Szeroki uśmiech wskazuje na to, że była raczej radosnym dzieckiem. Brak przednich zębów tylko dodaje jej Fani się zachwycili: Z brzydkiego kaczątka wyrósł piękny łabędź - pisali fani. Urocza! Inni nie mogli powstrzymać się od żartów: Dużo się nie zmieniła, tylko teraz ma zęby. Zdjęcie w zaledwie dwie godziny zdobyło na Facebooku blisko 220 tys. lajków i ponad 3 tys. komentarzy. Coś nam się wydaje, że nowy singiel też będzie takim hitem.

Adele promuje swój nowy singiel "When We Were Young". Piosenki o takim tytule nie mogła zilustrować inaczej, jak tylko zdjęciem z dzieciństwa. Jak wyglądała, gdy sama była młoda (a w zasadzie baaaaardzo młoda)? Szeroki uśmiech wskazuje na to, że była raczej radosnym dzieckiem. Brak przednich zębów tylko dodaje jej uroku.

 

Adele's new single, When We Were Young, is out today. http://smarturl.it/WWWYsingle

Posted by Adele on 5 luty 2016

Fani się zachwycili:

Z brzydkiego kaczątka wyrósł piękny łabędź - pisali fani.
Urocza!

Inni nie mogli powstrzymać się od żartów:

Dużo się nie zmieniła, tylko teraz ma zęby.

Zdjęcie w zaledwie dwie godziny zdobyło na Facebooku blisko 220 tys. lajków i ponad 3 tys. komentarzy. Coś nam się wydaje, że nowy singiel też będzie takim hitem.

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: