Cameron Diaz w ciąży? Plotki są od dawna, ale TAKICH zdjęć jeszcze nie było. Patrzymy i... coś jest na rzeczy!

Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka? Aktorka jest ponoć gotowa by zostać mamą, a jej najnowsze zdjęcia wywołały falę plotek: albo przytyła albo jest w ciąży.

Cameron Diaz wybrała się ostatnio na zakupy i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden szczegół. Aktorka słynąca ze szczupłej sylwetki miała wyraźnie zaokrąglony brzuch, czego nie ukryła nawet luźna dżinsowa koszula i przewiązana w pasie bluza. Zwykłe poobiednie wzdęcie czy może... ciąża?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Plotki o tym, że aktorka spodziewa się dziecka krążą w sieci nie od dzisiaj. Gwiazda, która w styczniu obchodziła pierwszą rocznicę ślubu z Benjim Maddenem, jest podobno szczęśliwa jak nigdy dotąd i gotowa na macierzyństwo.

Cameron jest niesamowicie szczęśliwa z Benjim. Pojawił się w jej życiu, kiedy potrzebowała stabilizacji i on jej ją dał. Jest inny od jej poprzednich facetów i z nim jest w stanie sobie wyobrazić posiadanie rodziny - twierdzi informator magazynu "People".

 BAUERGRIFFIN.COM Cameron Diaz and Benji Madden are seen at LAX.  NON-EXCLUSIVE         August 31st 2015 Job:150831NR1              Los Angeles, CA www.bauergriffin.comGVK / GVK/Bauergriffin.com

Do tej pory aktorka podkreślała w wywiadach, że nie widzi się w roli matki. Jednak wiek robi swoje. Aktorka skończy w tym roku 44 lata.

Jak inne kobiety w jej wieku zmiękła i poczuła, że chce od życia czegoś więcej.

Jeśli to prawda, trzymamy kciuki, by informacje o ciąży się potwierdziły.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

 

POLUB NAS