Gerard Butler miał seksowną dziewczynę. Rzucił ją DLA NIEJ? To znana skandalistka. "Spędzili razem noc"

Gerard Butler niedawno rozstał się ze swoją seksowną dziewczyną, ale długo nie leczył złamanego serca. Aktor spotyka się ze znaną z kontrowersji Ritą Orą.
Gerard Butler ma nową dziewczynę? To znana skandalistka. "Spędzili razem noc" Gerard Butler niedawno rozstał się ze swoją seksowną dziewczyną, ale długo nie leczył złamanego serca. Aktor spotyka się ze znaną z kontrowersji Ritą Orą. Tak twierdzi źródło magazynu "US Weekly". Para miała spędzić razem romantyczny wieczór i nie skończyło się na kolacji. Piosenkarka i aktor ponoć świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Pili wino, a kiedy on wrócił do stolika po krótkiej przerwie, Rita go przytuliła. Gerard zapłacił rachunek i wyszli - relacjonuje informator "US Weekly". Gdy opuścili restaurację randka przeniosła się do hotelowego pokoju. Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich związków tej dwójki, świetnie do siebie pasują. Ora twierdziła, że onieśmielała swoich poprzednich partnerów, a Butler mówił, że pociągają go kobiety pewne siebie - podkreśla "US Weekly". Aktor zakończył niedawno swój roczny związek z seksowną dekoratorką wnętrz Morgan Brown. Para nie szczędziła sobie czułości nawet w miejscach publicznych, jednak w pewnym momencie uczucie po prostu wygasło. Ora ma za sobą m.in. głośny związek z Calvinem Harrisem. Czy jej relacja z Butlerem przekształci się w coś poważniejszego? Czas pokaże.

Rita Ora i Gerard Butler spotykają się? Tak twierdzi źródło magazynu "US Weekly". Para miała spędzić razem romantyczny wieczór i na kolacji się nie skończyło. Piosenkarka i aktor ponoć świetnie czuli się w swoim towarzystwie:

Pili wino, a kiedy on wrócił do stolika po krótkiej przerwie, Rita go przytuliła. Gerard zapłacił rachunek - relacjonuje informator "US Weekly".

Po zakończonym posiłku randka przeniosła się do hotelowego pokoju. Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich związków tej dwójki, świetnie do siebie pasują:

Ora twierdziła, że onieśmielała swoich poprzednich partnerów, a Butler mówił, że pociągają go kobiety pewne siebie.

Aktor zakończył niedawno swój związek z Morgan Brown. Z seksowną dekoratorką wnętrz spotykał się ponad rok i nie szczędził jej publicznie czułości. Związek jednak nie przetrwał próby czasu.

Gerard Butler i Morgan BrownCOQUERAN/COLEMAN-RAYNER/East News

Ora, która zasłynęła ostatnio TYMI odważnym zdjęciami, ma za sobą m.in głośny związek z Calvinem Harrisem. Czy jej relacja z Butlerem przekształci się w coś poważniejszego? Jak sądzicie, pasują do siebie?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Gerard Butler miał seksowną dziewczynę. Rzucił ją DLA NIEJ? To znana skandalistka. "Spędzili razem noc"
Zaloguj się
 • fergalex

  Oceniono 2 razy 2

  zbyt wybuchowa mieszanka moim zdaniem

 • Gość: giga

  Oceniono 1 raz 1

  A czas leci...

 • Gość: ary

  Oceniono 1 raz 1

  Kasa i sex rządzi światem...........niestety

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX