Książę Harry na imprezie z modelkami i aktorkami. SĄ ZDJĘCIA! Aż żałujemy, że nas też tam nie ma

Książę Harry nie od parady posiada przydomek "imprezowy". Wiemy jak bardzo, ponieważ właśnie wypłynęły zdjęcia z jednej z imprez.
Impreza z księciem Harrym Książę Harry na imprezie z modelkami i aktorkami. Książę Harry nie bez powodu posiada przydomek "imprezowy". Wiemy jak bardzo, ponieważ właśnie wypłynęły zdjęcia z jednej z imprez. Książę Harry nie bez powodu posiada przydomek "imprezowy". Wiemy jak bardzo, ponieważ właśnie wypłynęły zdjęcia z jednej z imprez. Książę Harry jest całkowitym przeciwieństwem swojego starszego i statecznego brata Williama. Jest niesforny, lubi się zabawić i nie ukrywa, że sztywny królewski protokół czasami go uwiera. Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia "imprezowego Harry'ego" w towarzystwie sławnych blondynek. Księciu na imprezie towarzyszyły Suki Waterhouse, Cara Delevingne, Margot Robbie i Sienna Miller. Imprezę kilka tygodni temu zorganizowała Suki Waterhouse, a uczestniczki od razu pochwaliły się zdjęciami na Instagramie, jednak zdjęcia dopiero teraz zdobyły popularność. Być może dlatego, że te z "imprezowym księciem" tajemniczo "przepadły" i nikt nie wiedział, że on także bawił się u Suki Waterhouse. Teraz jednak wypłynęły. "Impreza odbyła się na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, zatem sławni jej uczestnicy byli w świątecznym nastroju" - skomentował to "Daily Mail". Cytowany serwis ujawnia nawet szczegóły imprezy. Książę Harry ponoć najbardziej cieszył się mogąc porozmawiać z Suki Waterhouse. - Wszyscy mówili o tym, że Suki i Harry wydawali się być szczególnie blisko, a niektórzy nawet twierdzili, że to początek romansu - donosił informator "Daily Mail". Cóż, najwyraźniej na szalonym wieczorze się skończyło. Teraz zagraniczne media łączą księcia Harry'ego z pewną grecką księżniczką.

Książę Harry jest całkowitym przeciwieństwem swojego starszego i statecznego brata Williama. Jest niesforny, lubi się zabawić i nie ukrywa, że sztywny królewski protokół czasami go uwiera. Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia "imprezowego Harry'ego" w towarzystwie sławnych blondynek. Księciu na imprezie towarzyszyły Suki Waterhouse, Cara Delevingne, Margot Robbie i Sienna Miller.

Imprezę kilka tygodni temu zorganizowała Suki Waterhouse, a uczestniczki od razu pochwaliły się zdjęciami na Instagramie, jednak zdjęcia dopiero teraz zdobyły popularność. Być może dlatego, że te z "imprezowym księciem" tajemniczo "przepadły" i nikt nie wiedział, że on także bawił się u Suki Waterhouse. Teraz jednak wypłynęły.

Impreza odbyła się na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, zatem sławni jej uczestnicy byli w świątecznym nastroju - skomentował to "Daily Mail".

Naprawdę TO jest świąteczny nastrój?

 

<< KSIĄŻĘ HARRY NA IMPREZIE >>

 

Cytowany serwis ujawnia nawet szczegóły imprezy. Książę Harry ponoć najbardziej cieszył się mogąc porozmawiać z Suki Waterhouse.

Wszyscy mówili o tym, że Suki i Harry wydawali się być szczególnie blisko, a niektórzy nawet twierdzili, że to początek romansu - donosił informator "Daily Mail".

Cóż, najwyraźniej na szalonym wieczorze się skończyło. Teraz zagraniczne media łączą księcia Harry'ego z pewną grecką księżniczką.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Książę Harry na imprezie z modelkami i aktorkami. SĄ ZDJĘCIA! Aż żałujemy, że nas też tam nie ma
Zaloguj się
 • Gość: mm

  Oceniono 3 razy 3

  młody jest,niech się bawi...

 • Gość: Papot

  Oceniono 4 razy 2

  Miesiąc temu szalał za siostrzenicą księżnej Diany, potem była Pippa, w międzyczasie taka blondyneczka z którą już kiedyś chodził, w zeszłym tygodniu grecka księżniczka, no i nie zapominajmy, że jeszcze wcześniej zrobił dziecko jakiejś Australijce.... Strasznie zajęty chłop z niego :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  seksowny wiking

 • Gość: Heniek

  0

  Dzisiaj u mnie mielony z buraczkami. mniam

 • Gość: kok

  0

  Nie bawi się z przypadkowymi osobami, na zdjęciach dzieci elity towarzyskiej Londynu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX