Kaja Śródka na wakacjach w bikini. "Fun mom". Ciekawsze, kogo spotkała na plaży. "Nie ma to jak..."

Kaja Śródka wyjechała na urlop do Azji. W mediach społecznościowych opublikowała mnóstwo zdjęć m.in. w bikini. W opisie jednego z nich zasugerowała, że przypadkiem spotkała rodziców na plaży.
Śródka na wakacjach Kaja Śródka na wakacjach w bikini. Kaja Śródka wyjechała na urlop do Azji. W mediach społecznościowych opublikowała mnóstwo zdjęć m.in. w bikini. Na plaży spotkała swoich rodziców. Kaja Śródka wyjechała na urlop do Azji. W mediach społecznościowych opublikowała mnóstwo zdjęć m.in. w bikini. W opisie jednego z nich zasugerowała, że przypadkiem spotkała rodziców na plaży. Kaja Śródka z końcem stycznia wyleciała na egzotyczne wakacje. Początek urlopu spędziła w Dubaju. Zwiedziła także Kambodżę, a obecnie przebywa w Tajlandii. Towarzyszy jej ukochany, Patryk Mikiciuk. W mediach społecznościowych zamieściła obszerną fotorelację. Projektantka pochwaliła się zgrabną figurą, publikując zdjęcie w bikini. "Lalki lubią pisać sobie #fitmom, a ja swój matczyny #lifestyle określę mianem #funmom" - napisała na Instagramie. Na zdjęciach pozuje także z bliskimi m.in. z mamą. Zastanawia jednak opis fotografii. Śródka zasugerowała, że... spotkała rodziców już w Tajlandii: "Z mamą najlepiej! Nie ma to jak spotkać rodziców na plaży na drugim końcu świata" - wyznała Śródka. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy to faktycznie było "przypadkowe" spotkanie. Być może rodzice Kai Śródki spontanicznie podjęli decyzję o wyjeździe.

Kaja Śródka z końcem stycznia wyleciała na egzotyczne wakacje. Początek urlopu spędziła w Dubaju. Zwiedziła także Kambodżę, a obecnie przebywa w Tajlandii. Towarzyszy jej ukochany, Patryk Mikiciuk. W mediach społecznościowych zamieściła obszerną fotorelację. Projektantka pochwaliła się zgrabną figurą, publikując zdjęcie w bikini.

Lalki lubią pisać sobie #fitmom, a ja swój matczyny #lifestyle określę mianem #funmom - napisała na Instagramie.

Na zdjęciach pozuje także z bliskimi m.in. z mamą. Zastanawia jednak opis fotografii. Śródka zasugerowała, że... spotkała rodziców już w Tajlandii:

Z mamą najlepiej! Nie ma to jak spotkać rodziców na plaży na drugim końcu świata - wyznała Śródka.

Z mamą najlepiej! Nie ma to jak spotkac rodziciw na plaży na drugim koncu swiata #love #family #time #the #beach

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika kajuteq (@kaja_srodka)

Z mamą najlepiej! Nie ma to jak spotkac rodziciw na plaży na drugim koncu swiata

Na Facebooku wstawiła też inne, rodzinne zdjęcie. Tym razem na motorach.

Dziś family REUNION - napisała na swoim profilu.

Trudno jednoznacznie stwierdzić czy to faktycznie było "przypadkowe" spotkanie. Być może rodzice Kai Śródki spontanicznie podjęli decyzję o wyjeździe.

 

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Kaja Śródka na wakacjach w bikini. "Fun mom". Ciekawsze, kogo spotkała na plaży. "Nie ma to jak..."
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  A ci znowu przepisują instagramy...

 • Gość: bleee

  Oceniono 1 raz 1

  haha! ciekawe jak wyglądają wakacje w bikini??? a może jednak: Kara Śródka w bikini na wakacjach? oj, "brukowcowa"polszczyzna dawno zeszła na psy:(

 • Gość: gosc

  0

  co to za smieci ???? --nie ma już reklam z braweranem????

 • Gość: gość

  0

  Taka mom a gdzie dziecko?

 • Gość: kuna

  0

  WTF - kto to jest?????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX