Beata Sadowska jest w ciąży? TE zdjęcia nie zostawiają wątpliwości. "Urodzi na wiosnę"

Beata Sadowska spodziewa się drugiego dziecka - taka informacja pojawiła się w mediach. Na konferencji jednej z marek odzieżowych było widać spory brzuch.
Beata Sadowska w ciąży? Beata Sadowska wkrótce ponownie zostanie mamą. Beata Sadowska spodziewa się drugiego dziecka - taka informacja pojawiła się w mediach. Na konferencji jednej z marek odzieżowych było widać spory brzuch. Beata Sadowska spodziewa się drugiego dziecka - taka informacja pojawiła się w mediach. Na konferencji jednej z marek odzieżowych było widać spory brzuch. Jak donoszą media, Beata Sadowska wkrótce ponownie zostanie mamą. Ostatnie zdjęcia prezenterki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Na konferencji prasowej popularnej marki odzieżowej zaprezentowała się w obcisłym, sportowym stroju, eksponującym ciążowy brzuch. Według informacji "Faktu" dziennikarka urodzi wiosną: "Termin porodu byłej prezenterki "Pytania na śniadanie" w TVP2 zaplanowany jest na wiosnę. Na razie płeć dziecka nie jest znana" - czytamy. Sadowska na ostatnie imprezy wybierała przeważnie luźne stroje. Jednakże już wtedy można było się dopatrzeć nieco zaokrąglonego brzucha. To jest druga ciąża dziennikarki. Sadowska wychowuje trzyletniego syna, Tytusa. Jej partnerem życiowym jest Paweł Kuchanowicz - prawnik i alpinista.

Jak donoszą media, Beata Sadowska wkrótce ponownie zostanie mamą. Ostatnie zdjęcia prezenterki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Na konferencji prasowej popularnej marki odzieżowej zaprezentowała się w obcisłym, sportowym stroju, eksponującym ciążowy brzuch.

Według informacji "Faktu" dziennikarka urodzi wiosną:

Termin porodu byłej prezenterki "Pytania na śniadanie" w TVP2 zaplanowany jest na wiosnę. Na razie płeć dziecka nie jest znana.
Termin porodu byłej prezenterki "Pytania na śniadanie" w TVP2 zaplanowany jest na wiosnę. Na razie płeć dziecka nie jest znana - podają dziennikarze tabloidu.

Sadowska na ostatnie imprezy wybierała przeważnie luźne stroje. Jednakże już wtedy można było się dopatrzeć nieco zaokrąglonego brzucha.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To jest druga ciąża dziennikarki. Sadowska wychowuje 3-letniego syna, Tytusa. Jej partnerem życiowym jest Paweł Kuchanowicz - prawnik i alpinista.

 

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Beata Sadowska jest w ciąży? TE zdjęcia nie zostawiają wątpliwości. "Urodzi na wiosnę"
Zaloguj się
 • Gość: Kora

  Oceniono 2 razy 2

  No i to co,że jest w ciąży?

 • Gość: Mika

  0

  Przypomniało się babci, że trzeba dziecko urodzić...

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  ciekawe kto się nie bał i wyj..... ał

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 2 razy -2

  Dotarło do niej że będzie miesięcznie 500+ okazja czyni.........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX