Cindy Crawford kończy 50 lat. Media spekulują, że kończy karierę. Skomentowała to: Jest prawdą, że...

Cindy Crawford kończy karierę modelki? Tą informacją od kilku dni żyją media na całym świecie. W końcu skomentowała je sama zainteresowana.

Cindy Crawford 20 lutego skończy 50 lat. Jak na modelkę, to dużo. Media od wielu dni spekulują, czy prawdą jest, że Cindy Crawford w tym roku naprawdę odejdzie z branży. Koniec końców, zakończenie kariery zapowiadała już wielokrotnie. Tym razem informacja miała być ponoć pewna. Pojawiały się też różne, niekiedy najbardziej fantastyczne teorie wyjaśniające jej decyzję. Jedną z nich miała być chęć ustąpienia pola swojej 14-letniej córce, Kai Gerber, z którą nie chciała konkurować.

Doprawdy? Jakoś trudno sobie wyobrazić, żeby były dla siebie konkurentkami. Może zatem nie chce, żeby Kaia była postrzegana tylko jako córka sławnej matki? I tak będzie, na własne nazwisko przyjdzie jej dopiero zasłużyć ciężką pracą.

Kaia byłaby modelką nawet, gdyby nią nie została. Wszystkie dziewczyny są modelkami. Nie są zależne tylko od tego, jak widzi je fotograf. Mają bezpośredni kontakt ze swoimi fanami - mówiła w słynnym już wywiadzie dla "Rhapsody".

Prawda jest taka, że Cindy Crawford nie odchodzi na emeryturę, a jeżeli odchodzi, to nie możemy tego wiedzieć na pewno. A pogłoski, że 20 lutego, zatem w swoje 50. urodziny, potwierdzi to, co wszyscy wiedzą nieoficjalnie, mocno osłabił najnowszy wpis modelki na Instagramie.

Co roku mówię dzieciom, że idę na emeryturę. W naszej rodzinie zamieniło się to już w żart. A jednak co roku pojawiają się możliwości, które naprawdę mnie podniecają. To prawda, najchętniej skupiłabym się na interesach, przyjaciołach i rodzinie - jednak wciąż nie podjęłam ostatecznej decyzji (nie wszystkie nagłówki mówią całą prawdę!). Od 30 lat uwielbiam być częścią świata mody - i jeżeli w tym czasie się czegoś nauczyłam, to żeby nigdy nie mówić nigdy. Dziękuję za wsparcie, jestem bardzo podekscytowana tym, co przyniesie 2016 rok - napisała.

Być może dzień 20 lutego przyniesie rozstrzygnięcie. Nie wiadomo jednak, jak bardzo poważnie do tego podchodzi Cindy Crawford i czy faktycznie wciąż nowe możliwości na tyle ją podniecają, że gotowa jest odłożyć wycofanie się z branży. Jest jeszcze jeden "poważny" aspekt sprawy: jeżeli modelka postanowi zostać emerytką jeszcze już teraz, pozbawi rodzinę dorocznego, rytualnego żartu. Rodzina może czuć się zawiedziona.

JZ

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Cindy Crawford kończy 50 lat. Media spekulują, że kończy karierę. Skomentowała to: Jest prawdą, że...
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 1 raz 1

    Figura super.

  • Gość: Cerrie

    0

    "jeżeli modelka postanowi zostać emerytką jeszcze już teraz, pozbawi rodzinę dorocznego, rytualnego żartu." Czy redaktorzy czytają przed opublikowaniem to co piszą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX