Chris Martin denerwuje się przed występem na Super Bowl. 11-letnia córka uspokaja go: Najwyżej skończysz jako... Genialne!

Chris Martin wystąpi podczas finału Super Bowl. Rada córki, jak sobie poradzić ze stresem - bezcenna.

Chris Martin może być dumny z córki. Mała Apple ma zaledwie 11 lat, ale rada, jakiej mu udzieliła, świadczy o jej filozoficznym charakterze i głębokiej znajomości życia. Wokalista zespołu Coldplay, podczas wizyty w stacji CBS, przyznał się do lekkiego stresu przed występem podczas finału Super Bowl. Jego występ ma obejrzeć, bagatela, 110 milionów widzów!

Moja córka powiedziała wczoraj coś strasznie słodkiego. Zapytała mnie: "Jak się czujesz przed Super Bowl?". Odpowiedziałem: "Oczywiście, jestem trochę zdenerwowany". A urocza odpowiedź Apple? "Tato, najgorsze, co się może zdarzyć to to, że zamienisz się w mema".

Panie i panowie, podziwiajcie niezgłębioną mądrość dziecka. 11-latka w trafny i aforystyczny sposób podsumowała całkiem dorosłe lęki, z jakimi musi zmierzyć się jej ojciec. Inna sprawa, że to, co dla jego córki jest zabawne, dla jej ojca już niekoniecznie. Być bohaterem memów to nie zawsze przyjemna sprawa, o czym przekonała się na przykład Beyonce, której nieautoryzowane zdjęcia z Super Bowl 2013 zostały bezlitośnie przerobione przez internautów na memy.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS