Leonardo DiCaprio na gali palił e-papierosy. Był "cool"? Nie dla wszystkich. To zachowanie "głęboko niepokojące"

Leonardo DiCaprio, który na gali SAG palił e-papiersosa, spotkał się z krytyką. To, co wzbudziło zachwyt internautów, potępia organizacja non-profit, specjalizująca się w edukacji i promowaniu profilaktyki chorób płuc.
DiCaprio z e-papierosem na wielkiej gali Był "cool"? Nie dla wszystkich. To zachowanie "głęboko niepokojące" Leonardo DiCaprio na ostatniej gali SAG Awards wzbudził sensację paląc e-papierosa. O dziwo, niecodzienny "incydent" został przyjęty entuzjastycznie, internauci uznali, że DiCaprio z e-papierosem jest "cool". Czy Leonardo to jedyny mężczyzna na ziemi, który wygląda świetnie z e-papierosem? - zastanawiają się dziennikarze "Esquire Magazine". Z czasem pojawiło się jednak coraz więcej krytycznych opinii. Swoje stanowisko wyraziła m.in. organizacja American Lung Association, której misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie chorób płuc. Jej przedstawiciele publikowali na Twitterze krótki komentarz wraz z linkiem do artykułu na temat skutków palenia e-papierosów. Co prawda, nie zamieścili tam nazwiska DiCaprio, lecz wszyscy wiedzieli o kogo chodzi. Zauważyliście kogoś, kto palił e-papierosa na gali SAG Awards? Dowiedzcie się, jakie skutki dla zdrowia niesie za sobą palenie - brzmiał komentarz na Twitterze. Sprawą od razu zainteresowały się media. American Lung Association ocenia zachowanie DiCaprio jako "głęboko niepokojące". Elektroniczne papierosy narażają nas na wystąpienie groźnych chorób, w tym raka - relacjonuje serwis tmz.com Dodajmy, że w Los Angeles palenie e-papierosów w miejscach publicznych, np. restauracjach, kawiarniach, jest zakazane. Podobno nie jest to pierwsza tego rodzaju "wpadka" DiCaprio. To zdarzało mu się już wcześniej, ale nigdy wśród hollywoodzkiej śmietanki. To był po prostu Leo będący sobą - komentuje portal Uproxx.com. Mimo początkowego zachwytu, pojawiły się krytyczne głosy internautów. Jeśli Leonardo DiCaprio zdobędzie Oscara, będę bardzo zirytowany, ponieważ palił e-papierosa na SAG Awards - skomentował użytkownik Twittera. Prawdopodobnie DiCaprio nie będzie wspominał tej gali najlepiej. Zwłaszcza, że do Oscarów coraz bliżej, a jego wizerunek został nieco nadszarpnięty. Leo, lepiej odłóż tę fajkę!

Leonardo DiCaprio na ostatniej gali SAG Awards wzbudził sensację paląc e-papierosa. O dziwo, niecodzienny "incydent" został przyjęty entuzjastycznie, internauci uznali, że DiCaprio z e-papierosem jest cool.

Czy Leonardo DiCaprio to jedyny mężczyzna na ziemi, który dzięki paleniu e-papierosów wygląda świetnie? - zastanawiają się dziennikarze Esquire Magazine.

Z czasem pojawiło się coraz więcej krytycznych opinii. Swoje stanowisko wyraziła także organizacja American Lung Association, której misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie chorób płuc. Opublikowali na Twitterze krótki komentarz wraz z linkiem do artykułu na temat skutków palenia e-papierosów. Co prawda, nie zamieścili tam nazwiska DiCaprio, lecz wszyscy wiedzieli o kogo chodzi.

Zauważyliście kogoś, kto palił e-papierosa na gali SAG Awards, sobotniej nocy? Dowiedzcie się, jakie przynoszą skutki dla zdrowia - skomentowali na Twitterze.

 

 

 

 

Sprawą od razu zainteresowały się media.

American Lung Association ocenia jego zachowanie jako "głęboko niepokojące". Elektroniczne papierosy biernie narażają na wystąpienie groźnych chorób, w tym raka - relacjonuje serwis tmz.com

Dodajmy, że w Los Angeles palenie e-papierosów w miejscach publicznych, np. restauracjach, kawiarniach, jest zakazane. Podobno to nie jest pierwsza tego rodzaju "wpadka" DiCaprio. Zdarzało mu się to wcześniej, lecz nigdy nie palił w towarzystwie hollywoodzkiej śmietanki.

To zdarzało mu się już wcześniej, ale nigdy wśród blichtru i całej tej "glam" otoczki wielkiej gali Hollywood. To był po prostu Leo będący sobą - komentuje portal Uproxx.com.

 

 

Mimo początkowego zachwytu, pojawiły się krytyczne głosy internautów.

Jeśli Leonardo DiCaprio zdobędzie Oscara, będę bardzo zirytowany, ponieważ palił e-papierosa na SAG Awards - skomentował użytkownik Twittera.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (12)
Leonardo DiCaprio na gali palił e-papierosy. Był "cool"? Nie dla wszystkich. To zachowanie "głęboko niepokojące"
Zaloguj się
 • Gość: Marcin

  0

  A w Polsce chcą zakazywać e-papierosów bo... No właśnie - nie wiadomo! Chcą żeby waperzy truli się w palarniach z palaczami tytoniu... Absurd!

 • Gość: Marcin

  0

  I co w tym takiego niezwykłego? Czy zdjecie z kieliszkiem szampana wzbudziłoby taką sensację? Waping to używka jak każda inna - na pewno dużo mniej szkodliwa od tradycyjnych papierosów i nieszkodliwa dla otoczenia.

 • Gość: lola

  0

  ile mu zapłacili za reklamę su koty

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 2 razy 0

  hehe - zachodnie normy moralności - wszyscy stukają się ze wszystkimi, aktorki i modelki pokazujące spod kusych kreacji narządy płciowe na galach - to jest wolność.
  elektroniczny papieros, niewydzielający dymu - szok i zgroza.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Może Franciszek pozwolił:D

 • Gość: cece

  Oceniono 1 raz -1

  zwykłe chamstwo i brak dobrych manier, pewnych rzeczy się po prostu nie robi

 • Vln Disel

  Oceniono 2 razy -2

  non szok Wlasnie dostałam kosmetyki za friko z konkursu;) Gdyby ktos chciał to jeszcze trwa tutaj link: kosmetykikonkurs.pl/9656

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX