Madonna tym odważnym zdjęciem wywołała burzę. Teraz jej córka pokazuje TO SAMO. Przesada? "Musi szokować"

Madonna na Instagramie opublikowała zdjęcie 19-letniej córki Lourdes. Fotografia jest kopią jej zdjęcia sprzed dwóch lat, na którym sama pokazała nieogolone pachy.
Córka Madonny kopiuje matkę Madonna tym odważnym zdjęciem wywołała burzę. Teraz jej córka pokazuje TO SAMO Madonna na Instagramie opublikowała zdjęcie 19-letniej córki Lourdes. Fotografia jest kopią jej zdjęcia sprzed dwóch lat, na którym sama pokazała nieogolone pachy. To, że Madonna lubi zwracać na siebie uwagę, wiemy wszyscy. Szokuje nie tylko na scenie, lecz także w świecie wirtualnym. W 2014 r. na Instagramie pokazała swoje zdjęcie z owłosioną pachą. Reakcje fanów były dość zróżnicowane - od zachwytów po zgorszenie. Dwa lata później pojawiło się podobne zdjęcie. Tym razem, jego bohaterką jest jej córka Lourdes, która w październiku skończy 20 lat. Zgodnie z przewidywaniami, fotografia wywołała lawinę komentarzy - pod postem są ich prawie 4 tysiące. Tym razem przeważają krytyczne. "Madonna, co zrobiłaś swojej córce?" "Obrzydliwe" Jeden z fanów spekuluje, że pokazanie tego zdjęcia miało na celu jedynie zwrócenie uwagi tabloidów. "Myślę, że Madonna musi nas zszokować, nie daje z siebie wszystkiego - wszystko tylko po to, aby "nakarmić" tabloidy. Publikuje coś, co jest aktualnie na czasie. Nuda!" Gwiazda przez jedno, niepozorne zdjęcie, znowu jest na językach wszystkich. "Tania" prowokacja czy hołd ku naturalności?

To, że Madonna lubi zwracać na siebie uwagę, wiemy wszyscy. Szokuje nie tylko na scenie, lecz także w świecie wirtualnym. W 2014 r. na Instagramie pokazała swoje zdjęcie z owłosioną pachą. Reakcje fanów były dość zróżnicowane - od zachwytów po zgorszenie. Dwa lata później pojawiło się podobne zdjęcie. Tym razem, jego bohaterką jest jej córka Lourdes, która w październiku skończy 20 lat.

??. ??#rebelheart the reactions lol??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna (@madonna)

Zgodnie z przewidywaniami, fotografia wywołała lawinę komentarzy - pod postem są ich prawie 4 tysiące. Tym razem przeważają krytyczne.

Madonna, co zrobiłaś swojej córce?
Obrzydliwe.

Jeden z fanów spekuluje, że pokazanie tego zdjęcia miało na celu jedynie zwrócenie uwagi tabloidów.

Myślę, że Madonna musi nas zszokować, nie daje z siebie wszystkiego - wszystko tylko po to, aby "nakarmić" tabloidy. Publikuje coś, co jest aktualnie na czasie. Nuda!

Gwiazda przez jedno, niepozorne zdjęcie, znowu jest na językach wszystkich. "Tania" prowokacja czy hołd ku naturalności? Czekamy na Wasze opinie - zagłosujcie w naszej sondzie.

 

 

KS

Co sądzisz o zdjęciu córki Madonny?
Więcej o:
Komentarze (9)
Madonna tym odważnym zdjęciem wywołała burzę. Teraz jej córka pokazuje TO SAMO. Przesada? "Musi szokować"
Zaloguj się
 • Gość: Gostka

  Oceniono 2 razy 2

  Męskie nieogolone pachy jakoś nie szokują tak ludzi…

 • greta

  Oceniono 4 razy 2

  To trzeba mieć włoskie geny... Nawet gdybym bardzo chciała to by mi takie futro nie urosło

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  O fu.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 3 razy 1

  Doprawdy. Ludzie już naprawdę nie mają czym być zszokowani jak niewydepilowanymi pachami. Ale mi obrzydlistwo *Ironia*. No ludzie. Fakt, może i niewydepilowane pachy nie wyglądają zbyt estetycznie. Ale to jeszcze chyba nie powód aby wszczynać internetową rewolucję, prawda? A komentarze są takie jakby obraziła tymi pachami samego najwyższego. Madonna miała owiele gorsze skandale. A ludzie ją piętnują za nieogolone pachy?

 • Gość: wilemo

  0

  okropne

 • Gość: bea

  0

  Tania, wsiowa, nudna prowokacja

 • Gość: as

  Oceniono 1 raz -1

  Pachy pachami a klata?

 • Vln Disel

  Oceniono 2 razy -2

  Wlasnie dostałam kosmetyki za friko z konkursu;) Gdyby ktos chciał to jeszcze trwa tutaj link: kosmetykikonkurs.pl/9656

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX