Marcin Dubieniecki czeka na operację. Ojciec: Mój syn może zostać kaleką do końca życia

Ojciec Marcina Dubienieckiego przekonuje, że jego syn odzyska zdrowie jedynie poza aresztem. Musi on przejść operację i skomplikowaną rehabilitację.
Dubieniecki choruje. Grozi mu kalectwo? Musi przejść operację i skomplikowaną rehabilitację. Ojciec Marcina Dubienieckiego przekonuje, że jego syn odzyska zdrowie jedynie poza aresztem. Musi on przejść operację i skomplikowaną rehabilitację. Marek Dubieniecki na łamach Se.pl opowiedział o problemach ze zdrowiem syna. Marcin Dubieniecki ma poważne problemy z kręgosłupem. Alarmuje, że jego stan się pogarsza i już teraz adwokat powłóczy jedną nogą. - Marcin przeszedł już dwie specjalistyczne operacje na kręgosłup. Potrzebna jest kolejna, jednak nie doszła na razie do skutku, bo w warunkach więziennych nie mogłaby się odbyć późniejsza rehabilitacja mojego syna - wylewa żale Dubieniecki. Prokuratura Apelacyjna w Krakowie jest jednak innego zdania. Według ich ekspertyz "aktualny stan zdrowia podejrzanego nie stanowi przeciwwskazań do jego pobytu w areszcie". Ojciec męża Marty Kaczyńskiej (wciąż nie wzięli rozwodu) stoi na stanowisku zgoła przeciwnym Lekarze mówią, że jeżeli nie zostanie przeprowadzona odpowiednia rehabilitacja, mój syn może zostać kaleką do końca życia! Marcin Dubieniecki został zatrzymany przez CBA pod zarzutami oszustwa, kierowania grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. Wśród zatrzymanych znalazła się też jego domniemana partnerka Katarzyna P., była żona Artura Boruca, z którą według bulwarówek, miały go łączyć nie tylko relacje czysto zawodowe.

Marek Dubieniecki na łamach Se.pl opowiedział o problemach ze zdrowiem syna. Marcin Dubieniecki ma poważne problemy z kręgosłupem. Alarmuje, że jego stan się pogarsza i już teraz adwokat powłóczy jedną nogą.

Marcin przeszedł już dwie specjalistyczne operacje na kręgosłup. Potrzebna jest kolejna, jednak nie doszła na razie do skutku, bo w warunkach więziennych nie mogłaby się odbyć późniejsza rehabilitacja mojego syna - wylewa żale Dubieniecki.

Prokuratura Apelacyjna w Krakowie jest jednak innego zdania. Według ich ekspertyz "aktualny stan zdrowia podejrzanego nie stanowi przeciwwskazań do jego pobytu w areszcie". Ojciec męża Marty Kaczyńskiej (wciąż nie wzięli rozwodu) stoi na stanowisku zgoła przeciwnym

Lekarze mówią, że jeżeli nie zostanie przeprowadzona odpowiednia rehabilitacja, mój syn może zostać kaleką do końca życia!

Marcin Dubieniecki został zatrzymany przez CBA pod zarzutami oszustwa, kierowania grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. Wśród zatrzymanych znalazła się też jego domniemana partnerka Katarzyna P., była żona Artura Boruca, z którą według bulwarówek, miały go łączyć nie tylko relacje czysto zawodowe.

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (53)
Marcin Dubieniecki czeka na operację. Ojciec: Mój syn może zostać kaleką do końca życia
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 18 razy 14

  Dubieniecki ty nie możesz mieć kłopotów z kręgosłupem .. bo ty go nie posiadasz.

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 9 razy 7

  Te problemy to chyba od przerzucania workow z kasa, ktora zabral niepelnosprawnym. Nosil wilk razy kilka...

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 6

  "Marcin Dubieniecki czeka na operację."
  W mamrze też mógł czekać. PDA i tak przyśpieszyłby termin operacji.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  jako kaleka, będzie mógł się zatrudnić w swojej firmie

  za pińcet miesięcznie

 • Gość: wPISdu

  Oceniono 7 razy 5

  Za to że zaj.... pieniądze dla niepełnosprawnych właśnie jakoś gnoja mi nie szkoda

 • Gość: Jovanna

  Oceniono 5 razy 3

  kombinacje cwaniaków aby wyjsć z pudła. Ciekawe czy ta menda oszukańcza zwróciła zagrabione pieniądze?

 • Gość: antyduda

  Oceniono 5 razy 3

  on już jest kaleką,na razie moralnym ale jest nadzieja że będzie i fizycznym,chociaż z drugiej strony za chwilę matacz tatuś będzie żądał od państwa odszkodowania a synek dostanie rętę i dalej będzie robił wałki bo prezes pomoże a duda ułaskawi

 • Gość: kefir

  Oceniono 7 razy 3

  że też adwokaci z zarzutami zawsze tak mocno podupadają na zdrowiu.

 • Gość: sądeczanka

  Oceniono 2 razy 2

  Nie życzę Mu tego,ale gdyby nie daj Boże miał chory kręgosłup zawsze może stanąć na komisji i uzyskać jedną z trzech grup inwalidzkich,przyjąć się do zakładu pracy chronionej i daj mu Boże tego mu z całego serca życzę mieć takiego szefa jakim on był.Wtedy może zrozumiałby,że okradać ludzi chorych to straszne barbarzyństwo.Ja tak byłam okradana w majestacie prawa.Dużo zdrowia.Oby Pan nigdy nie musiał doświadczyć tego co było moim udziałem -niestety to bardzo boli!!!!!!!!!!!!!11

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX