Marcin Dubieniecki czeka na operację. Ojciec: Mój syn może zostać kaleką do końca życia

Ojciec Marcina Dubienieckiego przekonuje, że jego syn odzyska zdrowie jedynie poza aresztem. Musi on przejść operację i skomplikowaną rehabilitację.
Dubieniecki choruje. Grozi mu kalectwo? Musi przejść operację i skomplikowaną rehabilitację. Ojciec Marcina Dubienieckiego przekonuje, że jego syn odzyska zdrowie jedynie poza aresztem. Musi on przejść operację i skomplikowaną rehabilitację. Marek Dubieniecki na łamach Se.pl opowiedział o problemach ze zdrowiem syna. Marcin Dubieniecki ma poważne problemy z kręgosłupem. Alarmuje, że jego stan się pogarsza i już teraz adwokat powłóczy jedną nogą. - Marcin przeszedł już dwie specjalistyczne operacje na kręgosłup. Potrzebna jest kolejna, jednak nie doszła na razie do skutku, bo w warunkach więziennych nie mogłaby się odbyć późniejsza rehabilitacja mojego syna - wylewa żale Dubieniecki. Prokuratura Apelacyjna w Krakowie jest jednak innego zdania. Według ich ekspertyz "aktualny stan zdrowia podejrzanego nie stanowi przeciwwskazań do jego pobytu w areszcie". Ojciec męża Marty Kaczyńskiej (wciąż nie wzięli rozwodu) stoi na stanowisku zgoła przeciwnym Lekarze mówią, że jeżeli nie zostanie przeprowadzona odpowiednia rehabilitacja, mój syn może zostać kaleką do końca życia! Marcin Dubieniecki został zatrzymany przez CBA pod zarzutami oszustwa, kierowania grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. Wśród zatrzymanych znalazła się też jego domniemana partnerka Katarzyna P., była żona Artura Boruca, z którą według bulwarówek, miały go łączyć nie tylko relacje czysto zawodowe.

Marek Dubieniecki na łamach Se.pl opowiedział o problemach ze zdrowiem syna. Marcin Dubieniecki ma poważne problemy z kręgosłupem. Alarmuje, że jego stan się pogarsza i już teraz adwokat powłóczy jedną nogą.

Marcin przeszedł już dwie specjalistyczne operacje na kręgosłup. Potrzebna jest kolejna, jednak nie doszła na razie do skutku, bo w warunkach więziennych nie mogłaby się odbyć późniejsza rehabilitacja mojego syna - wylewa żale Dubieniecki.

Prokuratura Apelacyjna w Krakowie jest jednak innego zdania. Według ich ekspertyz "aktualny stan zdrowia podejrzanego nie stanowi przeciwwskazań do jego pobytu w areszcie". Ojciec męża Marty Kaczyńskiej (wciąż nie wzięli rozwodu) stoi na stanowisku zgoła przeciwnym

Lekarze mówią, że jeżeli nie zostanie przeprowadzona odpowiednia rehabilitacja, mój syn może zostać kaleką do końca życia!

Marcin Dubieniecki został zatrzymany przez CBA pod zarzutami oszustwa, kierowania grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. Wśród zatrzymanych znalazła się też jego domniemana partnerka Katarzyna P., była żona Artura Boruca, z którą według bulwarówek, miały go łączyć nie tylko relacje czysto zawodowe.

 

 

ZI