Katarzyna Bujakiewicz w "DD TVN": "Zaręczyłam się!". Wszyscy się ekscytują. Jest jednak jedno "ale"

Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się. O szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia i planach ślubnych opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" z typową dla siebie nutką ironii.
Bujakiewicz zaręczona Katarzyna Bujakiewicz w "DD TVN": "Zaręczyłam się!". Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się. O szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia i planach ślubnych opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" z nutką ironii. Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się. O szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia i planach ślubnych opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" z typową dla siebie nutką ironii. Katarzyna Bujakiewicz przyjęła oświadczyny swojego partnera Piotra Maruszewskiego. Zaręczyny odbyły się w Boże Narodzenie w iście romantycznej scenerii. Aktorka zdradziła nieco szczegółów w "DD TVN". Wszystkie portale rozpisują się dziś o wielkim romantycznym geście, ale przemilczały jedną ważną rzecz - Bujakiewicz opowiadała o tym wszystkim w humorystycznym tonie! - Zaręczyłam się. Oświadczył się w górach, w Wigilię, jak w "Listach do M." Powiedział: "Miejmy to już za sobą", bo miał taki atak społeczeństwa - opowiada. Pierścionek zaręczynowy aktorka dostała po mamie narzeczonego. Okazał się jednak nieco za mały i nie mogła się nim jeszcze pochwalić, ale zapewniła, że jest piękny: - Dostałam pierścionek po mamie, ale mam trochę za grube paluszki. Powiększę. Jest śliczny, bardzo ładny. Nie pytam, czy jest w nim diament. Liczy się gest. Jak on to mówi - jakby kupił mi za drogi pierścionek, to byłaby afera w domu, bo mamy wspólny budżet. Ja muszę mieć na wakacje, a nie na pierścionek - żartowała aktorka. Bujakiewicz mówiła o zaręczynach z wielka swobodą i bez niepotrzebnego patosu, gdyż - jak sama przyznała - nie jest romantyczna. Kiedy przeszła do tematu ślubu, nie mogliśmy się oprzeć wrażeniu, że opowiada o nim z żartobliwym uśmiechem i ironią w głosie. Też macie takie odczucia? - Teraz będzie ciąg dalszy: ślub. Taki, żeby było pięknie. Suknia od Jemioła albo Tomka Olejniczaka. Ktoś mi musi zaprojektować suknię. Zrobimy jakiś program. Zobaczysz, że będzie wesoło! Pociągniemy temat, bo tu można zrobić historię w odcinkach - "Kto poślubi Bujakiewicz?" - mówiła.

Katarzyna Bujakiewicz przyjęła oświadczyny swojego partnera Piotra Maruszewskiego. Zaręczyny odbyły się w Boże Narodzenie w iście romantycznej scenerii. Aktorka zdradziła nieco szczegółów w "DD TVN". Wszystkie portale rozpisują się dziś o wielkim romantycznym geście, ale przemilczały jedną ważną rzecz - Bujakiewicz opowiadała o tym wszystkim w humorystycznym tonie!

Zaręczyłam się. Oświadczył się w górach, w Wigilię, jak w "Listach do M." Powiedział: "Miejmy to już za sobą", bo miał taki atak społeczeństwa.

Pierścionek zaręczynowy aktorka dostała po mamie narzeczonego. Okazał się jednak nieco za mały i nie mogła się nim jeszcze pochwalić, ale zapewniła, że jest piękny.

Dostałam pierścionek po mamie, ale mam trochę za grube paluszki. Powiększę. Jest śliczny, bardzo ładny. Nie pytam, czy jest w nim diament. Liczy się gest. Jak on to mówi - jakby kupił mi za drogi pierścionek, to byłaby afera w domu, bo mamy wspólny budżet. Ja muszę mieć na wakacje, a nie na pierścionek - żartowała aktorka.

Bujakiewicz mówiła o zaręczynach z wielka swobodą i bez niepotrzebnego patosu, gdyż - jak sama przyznała - nie jest romantyczna.  Kiedy przeszła do tematu ślubu, nie mogliśmy się oprzeć wrażeniu, że opowiada o nim z żartobliwym uśmiechem i ironią w głosie. Też macie takie odczucia?

Teraz będzie ciąg dalszy: ślub. Taki, żeby było pięknie. Suknia od Jemioła albo Tomka Olejniczaka. Ktoś mi musi zaprojektować suknię. Zrobimy jakiś program. Zobaczysz, że będzie wesoło! Pociągniemy temat, bo tu można zrobić historię w odcinkach - "Kto poślubi Bujakiewicz?"

Uwielbiamy aktorkę za jej poczucie humoru ;-)

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Katarzyna Bujakiewicz w "DD TVN": "Zaręczyłam się!". Wszyscy się ekscytują. Jest jednak jedno "ale"
Zaloguj się
 • Vln Disel

  0

  sluchajcie Wlasnie dostałam kosmetyki za friko z konkursu;) Gdyby ktos chciał to jeszcze trwa tutaj link: kosmetykikonkurs.pl/9656

 • Gość: ble

  Oceniono 3 razy -1

  Gość ma wygląd gangstera...

 • Gość: gonia

  Oceniono 3 razy -1

  Czym jest atak społeczeństwa? Czy społeczeństwo go zmuszało siłą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX