Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk ROZSTALI SIĘ? On wyprowadził się z domu, ona komentuje: Nie mam już siły

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się? Takie plotki krążą od dawna, ale tym razem wpisy aktorki na Facebooku zdają się to potwierdzać.

Agnieszka Włodarczyk długo milczała na temat domniemanego kryzysu w związku z Mikołajem Krawczykiem, ale jej najnowsze wpisy na prywatnym facebookowym koncie nie pozostawiają raczej wątpliwości.

Nie mam już siły być silna. Robię sobie od tego przerwę - napisała jakiś czas temu aktorka. - Myślałam, że nie popełniam wciąż tych samych błędów. No cóż, podobno naiwność to cecha dobrych ludzi.

Najbardziej znaczący jest jednak ostatni post - cytat z filmu "Sara":

Miłość to takie coś, czego nie ma.

Aktor miał się ponoć wyprowadzić z podwarszawskiego domu, w którym mieszkał z partnerką od zeszłego roku. Oliwy do ognia dolewa też fakt, że Włodarczyk podzieliła się linkiem do artykułu traktującym o powodach do zdrady. Ten jednak szybko usunęła.

Istnieje podejrzenie, że aktor wyprowadził się z domu do Warszawy, gdyż swoje uczucia już ulokował gdzie indziej - czytamy w "Twoim Imperium".

Plotki o kryzysie w związku Włodarczyk i Krawczyka pojawiły się kilka miesięcy temu, ale aktorzy uciszyli je publikując wspólne zdjęcia przy choince. W zeszłym tygodniu dali jednak kolejny powód do spekulacji o ich rozstaniu: Krawczyk swoje 35. urodziny spędzał bez partnerki, ona zaś dzień później imprezowała - również sama. Tym razem to koniec?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (31)
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk ROZSTALI SIĘ? On wyprowadził się z domu, ona komentuje: Nie mam już siły
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 9 razy 7

  ciekawe która teraz zdecyduje sobie spaprać życie z tym gościem za kilka zdjęć na ustawkach i imprezach....jakby ktoś pytał to wcale mi nie szkoda jego byłych. naiwne panienki co to mają ciepło na widok jego niewinnych spojrzeń...

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  Karma wraca... On złamas, ale jej też nie szkoda.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 3 razy 3

  Beznadzieja, który to już nieudany związek Agnieszki? świetna była w Sarze,miałam rzesze fanów, śpiewa rewelacyjnie, wygląd też owszem, owszem i tak jakoś - od dawna nie przekłada się to na sukcesy ani osobiste ani zawodowe. No a co do ślicznych panów, tak jakoś to już jest, że nie są odporni na własną urodę. Zwykle kobieta musi dzielić się nim z innymi......

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 3

  On skończony dupek,ona nie odpowiedzialna celebrytka.

 • Gość: arek

  Oceniono 2 razy 2

  Oboje są ludźmi żenującymi, chcą tylko sławy i pieniędzy i byle o nich pisano. Agnieszki nigdy nie lubiłam choć teraz lepiej wygląda jednak ma marny talent aktorski, Mikołaj zaś wymoczek, skacze z kwiatka na kwiatek, porzucił dziewczynę z bliźniakami co z niego za ojciec czy w ogóle człowiek? Dla mnie oni są do bani oboje.

 • Gość: AndIkos

  Oceniono 2 razy 2

  Co za ...cio... - niemęski facet ....widać że ma skłonności narcystyczne...zakochany w sobie i własnym wizerunku ... obleśny celebruch ...widać, że nadźgany do pełna tym swoim samouwielbieniem....

 • Irena Wyrwas

  Oceniono 8 razy 2

  wykorzystała dupka,a on myślał że złapał nie wiem kogo za rogi. Nieważne dzieci,nieważny długotrwały związek . Zobaczcie ,który to naiwny z kolei

 • pannamigootka

  Oceniono 10 razy 2

  I dla czegoś, niczego co w ogóle nie istniało , zostawić kobietę z dwójką malutkich dzieci....bezcenne:/

 • Gość: Alexi

  Oceniono 1 raz 1

  "naiwność to cecha dobrych ludzi" jak Pani Agnieszka Włodarczyk może mówić o sobie "dobry człowiek". Dobry człowiek nie zabiera dzieciom Ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX