Susan Sarandon i największy dekolt SAG. Mina Winslet mówi wszystko. Nie wszyscy zachwyceni. "Zapomniała bluzki"

Susan Sarandon na galę SAG zdecydowała się na bardzo odważną kreację. Pod białą marynarkę założyła tylko czarny koronkowy stanik. Żadna stylizacja z gali nie zebrała tylu skrajnych komentarzy w sieci.

Susan Sarandon na rozdaniu nagród SAG pojawiła się w białych spodniach i marynarce w tym samym kolorze. Byłoby klasycznie i raczej skromnie, gdyby nie drobny szczegół. Aktorka pod spodem miała jedynie koronkowy stanik.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Odkrywanie ciała na czerwonym dywanie to nic nadzwyczajnego, ale strój Sarandon wywołał wiele kontrowersji. Wszystko przez to, że aktorka na gali prezentowała segment "In Memoriam"poświęcony osobom związanym ze światem filmu, które odeszły w niedawnym czasie.

Na Twitterze kreację aktorki surowo ocenił brytyjski dziennikarz Piers Morgan.

Bardzo tandetnie pani Sarandon - napisał na Twitterze.

Do krytyki dołączyła się część internautów.

Pani Sarandon, skoro wiedziałaś, że będziesz zapowiadać segment "In Memoriam", dlaczego do cholery założyłaś sam stanik?
Stanik na wierzchu może czasem wyglądać fajnie i w dobrym guście, ale Susan Sarandon wyglądała, jakby zapomniała założyć bluzki.

Znaleźli się też tacy, którym się podobał. Na przykład Kate Winslet.

 

Kate Winslet, Michael Shannon, Susan SarandonDimitrios Kambouris / AFP/EAST NEWS

Stylizacji aktorki bronili też internauci.

To niedorzeczne. Zwłaszcza, że Susan prezentowała się świetnie. Wyglądała na 38 lat.
Zamieszanie wokół dekoltu Susan Sarandon to jakieś żarty. Ludzie zrobili się nagle pruderyjni. To trudno nazwać w ogóle nagością - pisali na Twitterze.

Do komentarzy odniosła się sama aktorka.

Nie rozumie, o co to całe zamieszanie. Susan czuję się i wygląda świetnie, wydaje się jej to zabawne, że wszyscy mówili o jej stroju. Czy ubrałaby się tak idąc do sklepu po mleka i jajka - oczywiście, że nie. Ale to była gala rozdania nagród i ona czuła się bardzo dobrze w tym seksownym "looku" - czytamy na Naughtygossip.com

A co Wy myślicie o tej odważnej stylizacji?

EK