Colin Farrell od czasu Bachledy-Curuś nie był w związku. Są nowe zdjęcia z NIĄ. "Lubi brunetki"

Alicja Bachleda-Curuś to ostatnia oficjalna dziewczyna Colina Farrella. Wszystko wskazuje na to, że aktor znów znalazł miłość.
Colin Farrell z nową dziewczyną Są nowe zdjęcia ukochanej gwiazdora Colin Farrell jeszcze do niedawna deklarował, że dobrze czuje się jako singiel i skupia się na wychowaniu synów i karierze. Wszystko wskazuje na to, że aktor znów znalazł miłość. Parę dni temu widziano go na randce z tajemniczą brunetką. Teraz z tą samą dziewczyną, której tożsamości nie udało się jeszcze ustalić, wybrał się na spacer. Lubi brunetki - tak wybór aktora komentuje portal Celebitchy.com. Jak podoba Wam się wybranka Farrella? Uważacie, że jest podobna do Alicji Bachledy-Curuś.

Colin Farrell jeszcze do niedawna deklarował, że dobrze czuje się jako singiel i skupia się na wychowaniu synów i karierze. Wygląda na to, że u boku aktora jednak pojawił się ktoś nowy. Parę dni temu widziano go na randce z tajemniczą brunetką. Teraz z tą samą dziewczyną, której tożsamości jeszcze amerykańskim tabloidom nie udało się ustalić, wybrał się na spacer i sok.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Lubi brunetki, co? - komentuje wybór aktora, nawiązując do jego byłej dziewczyny, portal Celebitchy.com.

Jak podoba Wam się wybranka Farrella? Zagłosujcie w sondzie.

 

 

EK

Więcej o: