Krystian Wieczorek ma nową dziewczynę. "Zakochał się w niej po miesiącu". Ona też gra w "M jaki miłość"!

Krystian Wieczorek według "Na Żywo" przestał być singlem. Jego dziewczyna? Prześliczna! To aktorka Maria Szafirska, która niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość".
Krystian Wieczorek ma nową dziewczynę Ona też gra w "M jaki miłość"! Krystian Wieczorek według "Na Żywo" przestał być singlem. Jego dziewczyna? Prześliczna! To aktorka Maria Szafirska, która niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość". Mamy przykrą wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka. Jak podaje "Na Żywo", aktor od niedawna ma nową dziewczynę. Jest nią o 17-lat młodsza Maria Szafirska. 23-latkę od niedawna można oglądać w "M jak miłość". To na planie serialu ich znajomość nabrała rumieńców. Odkąd pogodna Marysia dołączyła do ekipy, Krystian był pod jej ogromnym urokiem. Zakochał się w niej już po miesiącu. Oboje są pewni swojego uczucia, dlatego Marysia wprowadziła się do mieszkania Krystiana w Łodzi. Tam nie są pod takim obstrzałem fleszy jak w Warszawie - relacjonuje "Na Żywo". Podobno doszło już nawet do spotkania młodziutkiej aktorki z ojcem Krystiana Wieczorka. Pan Janusz poznał Marię. Jest pod wrażeniem jej osobowości, artystycznej wrażliwości i cieszy się, że jego jedynak nie jest już samotny - twierdzi informator gazety. Cóż, kolorówki nie są zbyt wiarygodnym źródłem informacji, a w tym przypadku sensacyjne doniesienia budzą zastrzeżenia tym bardziej, że stanowią powtórzenie tego, co dzieje się w serialu (choć i takie sytuacje w życiu się zdarzają i uczucie z planu przenosi się do realnego życia, pamiętacie romans z "Gry o tron"?). Czy Wieczorek i Szafirska rzeczywiście są parą? Na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze chwilę poczekać. Na wszelki wypadek gratulujemy.

Mamy przykrą wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka. Jak podaje "Na Żywo" aktor nie jest już do wzięcia. Jego nową dziewczyna to o 17-lat młodsza aktorka Maria Szafirska. 23-latkę od niedawna można oglądać w "M jak miłość". To tam miało narodzić się uczucie między nią a Wieczorkiem.

Odkąd pogodna Marysia dołączyła do ekipy, Krystian był pod jej ogromnym urokiem. Zakochał się w niej już po miesiącu. Oboje są pewni swojego uczucia, dlatego Marysia wprowadziła się do mieszkania Krystiana w Łodzi. Tam nie są pod takin obstrzałem fleszy jak w Warszawie.

Podobno nawet doszło do spotkania młodziutkiej aktorki z ojcem Krystiana Wieczorka?

Pan Janusz poznał Marię. Jest pod wrażeniem jej osobowości, artystycznej wrażliwości i cieszy się, że jego jedynak nie jest już samotny - twierdzi informator gazety.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA SZAFIRSKIEJ >>

Cóż, kolorówki nie są zbyt wiarygodnym źródłem informacji, a w tym przypadku te doniesienia budzą zastrzeżenia tym bardziej, że stanowią powtórzenie tego, co dzieje się w serialu (choć i takie sytuacje w życiu się zdarzają i uczucie z planu przenosi się do realnego życia, pamiętacie romans z "Gry o tron"?).

Otóż Maria Szafirska w "M jak miłość" gra Paulinę Lipską, śliczną nauczycielkę plastyki Ani - córki Andrzeja. Bohater Krystiana Wieczorka zmaga się ostatnio z problemami w małżeństwie z Martą (Dominika Ostałowska), a że plastyczka zdaje się odgrywać ważną rolę w życiu Ani (dzięki niej odkryte zostają problemy dziewczynki), nie tylko uczennica spędza z nią coraz więcej czasu, lecz także i jej tata. To ona zasygnalizuje Budzyńskiemu, że z Anią dzieje się coś złego. On natomiast będzie okazywał jej wiele serdeczności. Może zbyt wiele...

Dziewczyna będzie szukać mieszkania i prawnik załatwi jej nowe, luksusowe lokum - w domu Wernera (Jacek Kopczyński). Paulina od razu wykorzystała okazję i poprosiła Andrzeja, by został z nią na dłużej...

Może wypije pan ze mną herbatę? Chciałam pana okłamać i powiedzieć, że czuję się trochę nieswojo, sama w tym wielkim domu... Ale strasznie mi się tu podoba! - powiedziała Lipska.

Czy uczucie między Wieczorkiem a Szafirską to prawda? A może jedynie nadinterpretacja serialowych wydarzeń? Na odpowiedź przyjdzie pewnie jeszcze chwilę poczekać. Na wszelki wypadek gratulujemy.

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (16)
Krystian Wieczorek ma nową dziewczynę. "Zakochał się w niej po miesiącu". Ona też gra w "M jaki miłość"!
Zaloguj się
 • Gość: Ust

  Oceniono 3 razy 3

  Co by tu nie mowić to bardzo ładna dziewczyna.

 • Gość: Tess

  Oceniono 5 razy 1

  On 40, ona 23. Cóż, jej wybór, ale nich pamięta, że po 40-tce coraz trudniej postawić żagiel, więc nie liczyłabym na fajerwerki w łóżku.

 • Gość: K.....

  Oceniono 2 razy 0

  Typ faceta pobawi się i znudzi.

 • Gość: Kama

  Oceniono 1 raz -1

  Tatko dla tego nic nie potrafiącego zera. Chyba żadna produkcja nie zatrudni jej, albo jego, bo już ich oboje to żenada. To co robią w emce to dno jak widać. Dla mnie koleś to gó...arz, po tym jak potraktował Dorotę. A teraz w miesiąc się zakochał, no błagam, to chyba ona w jego kasie się zakochała a nie w nim. Za miesiąc się dowiemy że wielkie rozstanie. A poza tym jak laska rzadzi od początku i każe sprzedać lofta, którego sam wybrał i urządził, to co to za miłość na przyszłość. Czeka jak spienięży mieszkanko i kaskę zajmie.

 • amorvertical11

  Oceniono 1 raz -1

  No taaaaa.... 40 letni samotny mężczyzna... Trzeba popracować nad jakąś przykrywką, żeby się nie wydało. Nigdy nie zrozumiem o co chodzi z tymi ciotami

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 1 raz -1

  to tylko przykrywka

 • Gość: punkt G

  Oceniono 3 razy -1

  Taki z niego aktor jak z koziej dupy trąbka. Jedynie do mydlanych, serialowych oper z TVP czy TVN-u, jako podstarzały amant. W sam raz do Polskiej wersji Mody Na Sukces, gdzie robiłby za klona Ridge'a Forrestera :)

 • Gość: wilemo

  Oceniono 1 raz -1

  kiepska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX