Kate Winslet nie zdobyła nagrody, ale gorąco gratulowała Leonardo DiCaprio. Fani "Titanica": Będę płakać. Kreacja? PIĘKNA

Kate Winslet na Screen Actors Gulid Awards nie zdobyła statuetki za rolę w "Stevie Jobsie", ale za to gorąco gratulowała zwycięstwa Leonardo DiCaprio.
Winslet gorąco gratulowała DiCaprio Kate Winslet nie zdobyła nagrody, ale gorąco gratulowała Leonardowi DiCaprio Kate Winslet na Screen Actors Gulid Awards nie zdobyła statuetki za rolę w "Stevie Jobsie", ale za to gorąco gratulowała zwycięstwa Leonardowi DiCaprio. Leonardo DiCaprio wyznał na tegorocznych Złotych Globach, że Kate Winslet jest jego ulubioną aktorką, a fani "Titanica" szaleli ze szczęścia. Organizatorzy kolejnej filmowej imprezy, Screen Actors Guild Awards, wiedzieli więc, jak podkręcić zainteresowanie galą i posadzili aktorów obok siebie. "Be still, our beating hearts! #KateWinslet may be sitting next to #LeonardoDiCaprio! #sagawards" Ekscytacja fanów Jacka i Rose sięgała zenitu. Zaczęli cytować najbardziej kultowe kwestie z "Titanica" (nigdy się nie poddam!) i okazywali szczere wzruszenie: "Trzęsę się, jestem taka szczęśliwa"; "Będę płakać". Winslet i DiCaprio ich nie zawiedli. Aktor został po raz kolejny uhonorowany za rolę w "Zjawie", a tą która mu gratulowała, była oczywiście Winslet. Serdeczny uścisk tej dwójki roztapia serca wszystkich, którzy wciąż płaczą nad losem Jacka i Rose. Jak to możliwe, że nie byli razem?! Winslet tym razem musiała obejść się smakiem i nagrodę za Najlepszą Damską Rolę Drugoplanową zgarnęła jej sprzed nosa Alicia Vikander. Należy jej jednak przyznać, że jak zwykle świetnie wyglądała. Elegancka suknia o syrenim fasonie świetnie podkreśliła kobiecą figurę aktorki. Szyk i klasa!

Leonardo DiCaprio wyznał na tegorocznych Złotych Globach, że Kate Winslet jest jego ulubioną aktorką, a fani "Titanica" szaleli ze szczęścia. Organizatorzy kolejnej filmowej imprezy, Screen Actors Guild Awards, wiedzieli więc jak podkręcić zainteresowanie galą i posadzili aktorów obok siebie.

Be still, our beating hearts! #KateWinslet may be sitting next to #LeonardoDiCaprio! #sagawards

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika People Magazine (@peoplemag)

Ekscytacja fanów Jacka i Rose sięgała zenitu. Zaczęli cytować najbardziej kultowe kwestie z "Titanica" (nigdy się nie poddam!) i okazywali szczere wzruszenie:

Trzęsę się, jestem taka szczęśliwa.
Będę płakać.

Winslet i DiCaprio ich nie zawiedli. Aktor został po raz kolejny uhonorowany za rolę w "Zjawie", a tą która mu gratulowała, była oczywiście Winslet.

 

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio giphy.com

 

Serdeczny uścisk tej dwójki roztapia serca wszystkich, którzy wciąż płaczą nad losem Jacka i Rose. Jak to możliwe, że nie byli razem?!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Winslet tym razem musiała obejść się smakiem i nagrodę za Najlepszą Damską Rolę Drugoplanową zgarnęła jej sprzed nosa Alicia Vikander. Należy jej jednak przyznać, że jak zwykle świetnie wyglądała. Elegancka suknia o syrenim fasonie świetnie podkreśliła kobiecą figurę aktorki. Szyk i klasa!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS